34ste open 2018

 

418

(©) FRBE 2005

PairTwo 6.13 (2015/08/10)

Org. :

VPTD ,Koetshuis ,2018

Arbit. :

Bils, De Vet

, Tempo :

90' + 30 sec /zet

Tie Break

Pts, Voortschrijding, Onderling Res, SonneBorn-Berger,  Average Rating Cut 1, aantal overwinningen

V.S.F.

 

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

R8

R9

Amerikaanse klassering

 

Eindklassement

   Tit Naam                    ELO     V/M  Club                          Ptn  Vsch  Res   S B   AROC  Win 

  1 GM Ringoir Tanguy         (2531N)  M    Geraardsbergen             7.5/9    0.0   0.0  0.00     0     0

  2 IM Bosboom Manuel         (2397N)  M    ZSC Saende/Zaandam         7.0/9   39.0   0.0  0.00     0     0

  3 IM Van Der Stricht Geert  (2337N)  M    KGSRL Gent                 7.0/9   38.5   0.0  0.00     0     0

  4 FM Goormachtigh Johan     (2173N)  M    KGSRL Gent                 7.0/9   36.5   0.0  0.00     0     0

  5 GM Okhotnik Vladimir      (2399N)  M                               6.5/9   36.0   0.0  0.00     0     0

  6  * Schalkx Johnny         (2179N)  M    KGSRL Gent                 6.5/9   34.5   0.0  0.00     0     0

  7    Van Akkeren Arno       (2074N)  M    S.V. Lonneker              6.5/9   34.0   0.0  0.00     0     0

  8  * Lavrenov Yuli          (2074N)  M    KASK                       6.5/9   33.5   0.0  0.00     0     0

  9    Vroombout Enrico       (2135N)  M    Caissa-eenhoorn/Amsterdam  6.5/9   33.0   --- 34.50     0     0

 10 FM Becx César             (2102N)  M    Stukkenjagers Tilburg      6.5/9   33.0   --- 33.50     0     0

 11 IM Claesen Pieter         (2311N)  M    Fontaine-L'Evêque          6.5/7   30.5   0.0  0.00     0     0

 12  * Van Herck Marcel       (2055N)  M    Deurne                     6.5/8   26.0   0.0  0.00     0     0

 13  * Tomme Lowie            (2072N)  M    Waregem                    6.5/7   20.0   0.0  0.00     0     0

 14    Van Veelen Jouke       (2040N)  M    Vas/Amsterdam              6.0/9   34.0   0.0  0.00     0     0

 15    Hennipman Rene         (2070N)  M    ZSC Saende/Zaandam         6.0/9   33.0   0.0  0.00     0     0

 16  * Saligo Luc             (2050N)  M    Zottegem                   6.0/8   30.0   0.0  0.00     0     0

 17  * Verbruggen Samuel      (1973N)  M    Landegem                   6.0/9   29.0   0.0  0.00     0     0

 18    Achtergaele Koen       (2081N)  M    Mercatel                   6.0/9   25.0   0.0  0.00     0     0

 19 FM Vanderwaeren Serge     (2124N)  M    Dworp                      6.0/7   23.0   0.0  0.00     0     0

 20    Devriese Johan         (2024N)  M    Geraardsbergen             5.5/9   31.5   --- 28.25  1969     0

 21    Van Amerongen Arjen    (2020N)  M    Zeist                      5.5/9   31.5   --- 28.25  1942     0

 22    Clijsen Mark           (2118N)  M    Stukkenjagers Tilburg      5.5/9   30.0   0.0  0.00     0     0

 23    Middelhoven Hein       (2164N)  M    ZSC Saende/Zaandam         5.5/9   29.5   0.0  0.00     0     0

 24  * Passchyn Maarten       (2056N)  M    Bredene                    5.5/9   29.0   --- 29.50     0     0

 25    Kanis Sierk            (1860N)  M    Caissa-eenhoorn/Amsterdam  5.5/9   29.0   --- 24.75     0     0

 26  * Da Ces Philippe        (1956N)  M    Amay                       5.5/9   28.5   0.0  0.00     0     0

 27  * Geboers Jimmy          (1873N)  M    Lommel                     5.5/9   28.0   0.0  0.00     0     0

 28    Van Nie Jonathan       (1926N)  M    Chaturanga Amsterdam       5.5/9   27.0   0.0  0.00     0     0

 29  * Desinte David          (1763N)  M    CREC Charleroi             5.5/9   25.5   --- 26.75     0     0

 30  * Vanhee Freddy          (1883N)  M    Aalst                      5.5/9   25.5   --- 26.00     0     0

 31    Bauwens Steven         (1801N)  M    Artevelde                  5.5/9   25.5   --- 25.00     0     0

 32  * Ringoir Guy            (1858N)  M    Geraardsbergen             5.5/9   25.0   0.0  0.00     0     0

 33    Vreugdenhil Frans      (2062N)  M    WSC/ 's Gravenzande        5.5/7   23.0   --- 27.25  2039     0

 34    Eijk Yuri              (1952N)  M    ZSC Saende/Zaandam         5.5/7   23.0   --- 27.25  1937     0

 35  * Stuer Marc             (2069N)  M    Temse                      5.0/9   32.5   0.0  0.00     0     0

 36  * Descamps Stijn         (1990N)  M    Artevelde                  5.0/9   31.5   0.0  0.00     0     0

 37  * De Weird Matthias      (1958N)  M    Zottegem                   5.0/8   30.5   0.0  0.00     0     0

 38  * Verlinden Robijn       (1994N)  M    Wetteren                   5.0/9   29.5   0.0  0.00     0     0

 39  * Vermeiren Bart         (1982N)  M    Aalst                      5.0/9   28.5   0.0  0.00     0     0

 40    De Geest Hannes        (1719N)  M    KGSRL Gent                 5.0/9   27.0   0.0  0.00     0     0

 41  * Van De Wynkele Herman  (2043N)  M    MSV                        5.0/8   26.5   --- 27.50     0     0

 42  * Van Der Straeten Lieve (1825N)  M    Jean Jaurès Gent           5.0/9   26.5   --- 20.75  1919     0

 43  * Colin Peter            (1914N)  M    Zottegem                   5.0/9   26.5   --- 20.75  1755     0

 44  * Mannaert Erwin         (1963N)  M    Zottegem                   5.0/9   26.0   --- 23.75     0     0

 45    Korte Markus           (1981N)  M    Dortmund                   5.0/9   26.0   --- 23.00     0     0

 46  * Van Der Stricht Jan    (1820N)  M    St.-Niklaas                5.0/9   26.0   --- 21.00     0     0

 47  * Debucke Jolan          (1590N)  M    Artevelde                  5.0/9   25.0   0.0  0.00     0     0

 48    Mouhsine Rachid        (1673N)  M    Ronse                      5.0/9   24.5   0.0  0.00     0     0

 49  * Moens Patrick          (1886N)  M    Artevelde                  5.0/9   24.0   --- 22.00     0     0

 50  * Lemmens Philip         (1985N)  M    Artevelde                  5.0/9   24.0   --- 21.50     0     0

 51  * De True Toon           (1829N)  M    Geraardsbergen             5.0/9   24.0   --- 18.25     0     0

 52    Op 'T Hoog Joost       (1781N)  M    Stukkenjagers Tilburg      5.0/8   23.0   0.0  0.00     0     0

 53    Claudon Andreas        (1779N)  M    Echiquier d'Aulnoye        5.0/9   22.5   0.0  0.00     0     0

 54  * De Buck Valere         (1971N)  M    KGSRL Gent                 5.0/7   22.0   0.0  0.00     0     0

 55  * Beukenhorst Edo        (1967N)  M    Geraardsbergen             5.0/6   21.0   --- 30.25     0     0

 56  * Roos Frank             (1831N)  M    Zottegem                   5.0/8   21.0   --- 23.75     0     0

 57  * Ooghe Jean-Marie       (1808N)  M    CREB Bruxelles             5.0/7   21.0   --- 21.00     0     0

 58  * Chung Choong Lon Marc  (1802N)  M                               5.0/8   19.0   0.0  0.00     0     0

 59  * Snoeck Sarah           (1712N)  V    Landegem                   5.0/7   17.5   0.0  0.00     0     0

 60    Konijn Piet            (1668N)  M    Stukkenjagers/ Oosterhout  5.0/8   14.0   0.0  0.00     0     0

 61    Hakvoort Elco          (1987N)  M    Vas/Amsterdam              4.5/9   27.5   0.0  0.00     0     0

 62  * Denys Frank            (1911N)  M    Dworp                      4.5/8   26.5   0.0  0.00     0     0

 63    Van Amerongen Peggy    (1999N)  V    Zeist                      4.5/9   26.0   0.0  0.00     0     0

 64  * Pauwels Rudi           (1799N)  M    Landegem                   4.5/9   25.5   0.0  0.00     0     0

 65  * Willockx Ritsaart      (1925N)  M    Aalst                      4.5/9   24.5   0.0  0.00     0     0

 66    Boonstra Jasper        (1836N)  M    Chaturanga Amsterdam       4.5/9   24.0   0.0  0.00     0     0

 67  * Gulieva Karina         (1496N)  V    Hoboken                    4.5/9   22.5   --- 22.25     0     0

 68  * Van Puyvelde Stijn     (1828N)  M    Zottegem                   4.5/9   22.5   --- 20.25     0     0

 69    Jaquet Renier          (1924N)  M    Stukkenjagers/ Oosterhout  4.5/8   22.0   0.0  0.00     0     0

 70  * Verlinden Patrick      (1713N)  M    TSMechelen                 4.5/9   21.5   --- 22.75     0     0

 71    Hock Diego             (1957N)  M    Geraardsbergen             4.5/7   21.5   --- 21.25     0     0

 72    Robinson Roland        (1794N)  M    Helmond S.C.               4.5/9   20.5   --- 15.75     0     0

 73  * Lambrechts Luk         (1546N)  M    Mercatel                   4.5/9   20.5   --- 14.75     0     0

 74    Van Nie Pjotr          (1650N)  M    Chaturanga Amsterdam       4.5/9   20.5   --- 13.25     0     0

 75  * De Vroe Philip         (1767N)  M    Landegem                   4.5/9   20.0   --- 16.25     0     0

 76    Hakvoort Remy          (1666N)  M    Vas/Amsterdam              4.5/9   20.0   --- 14.00     0     0

 77    Van Driessche Filiep   (1701N)  M    Zottegem                   4.5/9   19.5   0.0  0.00     0     0

 78  * De Simpelaere Freddy   (1659N)  M    Landegem                   4.5/8   19.0   0.0  0.00     0     0

 79    Bultijnck Kristoff     (1510N)  M    Halle                      4.5/9   18.0   0.0  0.00     0     0

 80    Werkhoven Maarten      (1747N)  M    Stukkenjagers Tilburg      4.5/7   13.5   0.0  0.00     0     0

 81    Eeman Koen             (1490N)  M    Denderleeuw                4.5/6   13.0   0.0  0.00     0     0

 82  * Vanhauwaert Kurt       (1835N)  M    Landegem                   4.0/9   24.0   0.0  0.00     0     0

 83  * Van Bunderen Gert      (1905N)  M    Hoboken                    4.0/9   23.5   0.0  0.00     0     0

 84    Gabriels Antoon        (1827N)  M    KGSRL Gent                 4.0/9   22.5   0.0  0.00     0     0

 85    Pletinckx Eddy         (1796N)  M    Dworp                      4.0/9   22.0   0.0  0.00     0     0

 86  * Lallemand Paul         (1655N)  M    Geraardsbergen             4.0/9   20.5   --- 16.50     0     0

 87  * Dreelinck Adriaan      (1695N)  M    Geraardsbergen             4.0/9   20.5   --- 14.00     0     0

 88    Boom Harrie            (1586N)  M    Espion/Amsterdam           4.0/9   19.5   0.0  0.00     0     0

 89  * Huysman Robert         (1447N)  M    Halle                      4.0/9   17.0   --- 14.75     0     0

 90    Valks Henny            (1536N)  M    Eindhovense S.V.           4.0/9   17.0   --- 12.50     0     0

 91    Dreelinck Jacob        (1524N)  M    Geraardsbergen             4.0/9   17.0   --- 12.25     0     0

 92    De Wit Han             (1603N)  M    Doorn-Driebergen           4.0/8   13.5   0.0  0.00     0     0

 93    Stroobant Pieter       (1482N)  M    Jean Jaurès Gent           4.0/7   11.0   0.0  0.00     0     0

 94  * Van De Putte Ben       (1779N)  M    Deinze                     4.0/5   10.0   --- 21.50     0     0

 95    Pollet Pepijn          (   0 )  M    Waregem                    4.0/7   10.0   --- 14.00     0     0

 96    D'Elia Michele         (1376N)  V    CREB Bruxelles             4.0/7    8.0   0.0  0.00     0     0

 97  * Temmerman Hans         (1758N)  M    Zottegem                   3.5/9   24.0   0.0  0.00     0     0

 98    Vardanyan Hacob        (1631N)  M    Geraardsbergen             3.5/6   18.0   0.0  0.00     0     0

 99    Yperman Jeffrey        (1535N)  M    Bredene                    3.5/9   17.5   0.0  0.00     0     0

100    Diedrich Walter        (1600N)  M    Schiedam                   3.5/8   17.0   --- 11.00     0     0

101  * Vandevelde Luc         (1502N)  M    KOSK Oostende              3.5/9   17.0   --- 10.50     0     0

102  * Matthys Johan          (1589N)  M    Wetteren                   3.5/8   15.0   --- 13.25     0     0

103  * Matthijs Luc           (1510N)  M    Geraardsbergen             3.5/9   15.0   --- 11.50     0     0

104    Evens Joris            (1393N)  M    Aalst                      3.5/9   14.5   0.0  0.00     0     0

105    Van Steen Guido        (1373N)  M    Aalst                      3.5/9   14.0   0.0  0.00     0     0

106  * Snoeck Gino            (1678N)  M    Landegem                   3.5/8   13.5   --- 14.75     0     0

107  * Deschuyteneer Lucien   (1378N)  M    Geraardsbergen             3.5/9   13.5   --- 12.25     0     0

108  * Lefebvre Willy         (1439N)  M    Geraardsbergen             3.5/9   13.0   0.0  0.00     0     0

109  * Bonnaffe Xavier        (1468N)  M    Wetteren                   3.5/8   12.5   0.0  0.00     0     0

110    Victor Julian          (1377N)  M    KGSRL Gent                 3.5/8   11.5   0.0  0.00     0     0

111  * Van De Kelder Yves     (1508N)  M    KGSRL Gent                 3.5/7   10.5   0.0  0.00     0     0

112  * Cant Gert              (1464N)  M    Jean Jaurès Gent           3.5/6    9.0   0.0  0.00     0     0

113  * Debrouwere Jeroen      (1941N)  M    Waregem                    3.0/7   19.0   0.0  0.00     0     0

114    Vanhellemont Philippe  (1771N)  M    Brussels Chess Club        3.0/9   14.5   --- 10.50     0     0

115  * Geerinckx Bernard      (1521N)  M    Woluwé                     3.0/9   14.5   ---  9.75     0     0

116  * Van Der Voorde Sonja   (1405N)  V    Halle                      3.0/9   14.0   ---  9.25     0     0

117  * Recloux Georges        (1402N)  M    Philippeville              3.0/9   14.0   ---  6.75     0     0

118  * Haverbeke Jean-Pierre  (1518N)  M    Deinze                     3.0/9   13.5   --- 11.25     0     0

119    Van Vuurde Rob         (1727N)  M    Doorn-Driebergen           3.0/8   13.5   --- 10.25     0     0

120  * Lequy Cedric           (1442N)  M    KOSK Oostende              3.0/9   13.0   0.0  0.00     0     0

121  * Ghislain Jean-Pierre   (1452N)  M    Tournai                    3.0/8   11.5   --- 12.00     0     0

122  * Jonckers Marie-Jeanne  (1492N)  V    Mechelen                   3.0/8   11.5   --- 10.25     0     0

123    Brands Rene            (1425N)  M    Doorn-Driebergen           3.0/8    8.0   0.0  0.00     0     0

124    Van Heghe Isabelle     (1161N)  V    Zottegem                   3.0/7    6.0   0.0  0.00     0     0

125    Debucke Ruben          ( 996N)  M    Artevelde                  2.5/9   14.5   0.0  0.00     0     0

126    Drossart Julien        (1241N)  M    Soignies                   2.5/9   10.5   ---  7.00     0     0

127    Dutre Wonder           (   0 )  M    MSV                        2.5/9   10.5   ---  6.00     0     0

128    Lehaire Philippe       (1150N)  M    Geraardsbergen             2.5/9    6.5   0.0  0.00     0     0

129  * Deschuyteneer Willy    (1339N)  M    Geraardsbergen             2.5/7    4.5   0.0  0.00     0     0

130  * De Keyser Eric         (1150N)  M    Leuven Centraal            2.0/9   10.0   0.0  0.00     0     0

131    Pittomvils Yannick     (   0 )  M    Leuven Centraal            2.0/7    8.5   0.0  0.00     0     0

132    Lauwers Brent          (1144N)  M    Humbeek                    2.0/9    4.5   0.0  0.00     0     0

133    Beukenhorst Gabriel    (1150N)  M    Geraardsbergen             2.0/6    2.5   0.0  0.00     0     0

134  * Lauwers Timo           (1166N)  M    Humbeek                    1.5/9    9.5   0.0  0.00     0     0

135    Vardanyan Youri        (   0 )  M    Geraardsbergen             1.5/6    8.0   0.0  0.00     0     0

136    Vangenechten Bas       (   0 )  M    Beveren                    1.0/5    7.0   0.0  0.00     0     0

137    Bianchi Guillaume      (2071N)  M    Le Cavalier Noir d'Arras   1.0/0    0.0   0.0  0.00     0     0

138  * Ulburghs Piet          (1669N)  M    Heusden                    0.5/0    0.0   0.0  0.00     0     0

139  * Matthijs Kris          (1820N)  M    Geraardsbergen             0.0/0    0.0   0.0  0.00     0     0

Bovenkant van de pagina

 

Ronde 1 (11-08-2018)

  1 Van De Kelder Yves    (1508N)( 3.5) 0-1  Beukenhorst Edo       (1967N)( 5.0)

  2 Hock Diego            (1957N)( 4.5) 1-0  Jonckers Marie-Jeanne (1492N)( 3.0)

  3 Eijk Yuri             (1952N)( 5.5) 1-0  Bonnaffe Xavier       (1468N)( 3.5)

  4 Van Heghe Isabelle    (1161N)( 3.0) 0-1  Roos Frank            (1831N)( 5.0)

  5 Claesen Pieter        (2311N)( 6.5) 1-0  Vanhellemont Philippe (1771N)( 3.0)

  6 Verlinden Patrick     (1713N)( 4.5) 1-0  Vanderwaeren Serge    (2124N)( 6.0)

  7 De Buck Valere        (1971N)( 5.0) 1-0  Bultijnck Kristoff    (1510N)( 4.5)

  8 Dutre Wonder          (   0 )( 2.5) 0-1  Ooghe Jean-Marie      (1808N)( 5.0)

  9 Clijsen Mark          (2118N)( 5.5) 1-0  Snoeck Sarah          (1712N)( 5.0)

 10 Eeman Koen            (1490N)( 4.5) 0-1  Da Ces Philippe       (1956N)( 5.5)

 11 Geboers Jimmy         (1873N)( 5.5) 1-0  D'Elia Michele        (1376N)( 4.0)

 12 Ringoir Guy           (1858N)( 5.5) 1-0  Deschuyteneer Willy   (1339N)( 2.5)

 13 Beukenhorst Gabriel   (1150N)( 2.0) 0-1  Van Puyvelde Stijn    (1828N)( 4.5)

 14 Van De Wynkele Herman (2043N)( 5.0) 1-0  Vardanyan Hacob       (1631N)( 3.5)

 15 Ghislain Jean-Pierre  (1452N)( 3.0) 0-1  Debrouwere Jeroen     (1941N)( 3.0)

 16 Chung Choong Lon Marc (1802N)( 5.0) 1-0  Pittomvils Yannick    (   0 )( 2.0)

 17 Van Herck Marcel      (2055N)( 6.5) ½-½  Lallemand Paul        (1655N)( 4.0)

 18 Van Nie Pjotr         (1650N)( 4.5) 0-1  Saligo Luc            (2050N)( 6.0)

 19 Jaquet Renier         (1924N)( 4.5) ½-½  Lefebvre Willy        (1439N)( 3.5)

 20 Denys Frank           (1911N)( 4.5) 1-0  Recloux Georges       (1402N)( 3.0)

 21 Bosboom Manuel        (2397N)( 7.0) 1-0  Op 'T Hoog Joost      (1781N)( 5.0)

 22 Snoeck Gino           (1678N)( 3.5) ½-½  Lavrenov Yuli         (2074N)( 6.5)

 23 Konijn Piet           (1668N)( 5.0) 0-1  Passchyn Maarten      (2056N)( 5.5)

 24 Stuer Marc            (2069N)( 5.0) 1-0  De Simpelaere Freddy  (1659N)( 4.5)

 25 Diedrich Walter       (1600N)( 3.5) 0-1  Van Veelen Jouke      (2040N)( 6.0)

 26 Matthys Johan         (1589N)( 3.5) 0-1  Van Amerongen Arjen   (2020N)( 5.5)

 27 Victor Julian         (1377N)( 3.5) 0-1  Vanhee Freddy         (1883N)( 5.5)

 28 Pauwels Rudi          (1799N)( 4.5) 1-0  Vardanyan Youri       (   0 )( 1.5)

 29 Ringoir Tanguy        (2531N)( 7.5) 1-0  Pletinckx Eddy        (1796N)( 4.0)

 30 Robinson Roland       (1794N)( 4.5) 0-1  Okhotnik Vladimir     (2399N)( 6.5)

 31 Claudon Andreas       (1779N)( 5.0) 0-1  Van Der Stricht Geert (2337N)( 7.0)

 32 De Vroe Philip        (1767N)( 4.5) 0-1  Schalkx Johnny        (2179N)( 6.5)

 33 Goormachtigh Johan    (2173N)( 7.0) 1-0  Desinte David         (1763N)( 5.5)

 34 Temmerman Hans        (1758N)( 3.5) ½-½  Middelhoven Hein      (2164N)( 5.5)

 35 Vroombout Enrico      (2135N)( 6.5) 1-0  De Geest Hannes       (1719N)( 5.0)

 36 Van Driessche Filiep  (1701N)( 4.5) 0-1  Becx César            (2102N)( 6.5)

 37 Achtergaele Koen      (2081N)( 6.0) 1-0  Dreelinck Adriaan     (1695N)( 4.0)

 38 Van Akkeren Arno      (2074N)( 6.5) 1-0  Mouhsine Rachid       (1673N)( 5.0)

 39 Hakvoort Remy         (1666N)( 4.5) 0-1  Hennipman Rene        (2070N)( 6.0)

 40 Devriese Johan        (2024N)( 5.5) 1-0  Debucke Jolan         (1590N)( 5.0)

 41 Van Amerongen Peggy   (1999N)( 4.5) 1-0  Boom Harrie           (1586N)( 4.0)

 42 Lambrechts Luk        (1546N)( 4.5) 0-1  Verlinden Robijn      (1994N)( 5.0)

 43 Descamps Stijn        (1990N)( 5.0) 1-0  Valks Henny           (1536N)( 4.0)

 44 Yperman Jeffrey       (1535N)( 3.5) ½-½  Hakvoort Elco         (1987N)( 4.5)

 45 Lemmens Philip        (1985N)( 5.0) 1-0  Dreelinck Jacob       (1524N)( 4.0)

 46 Geerinckx Bernard     (1521N)( 3.0) 0-1  Vermeiren Bart        (1982N)( 5.0)

 47 Korte Markus          (1981N)( 5.0) 1-0  Haverbeke Jean-Pierre (1518N)( 3.0)

 48 Matthijs Luc          (1510N)( 3.5) 0-1  Verbruggen Samuel     (1973N)( 6.0)

 49 Mannaert Erwin        (1963N)( 5.0) ½-½  Vandevelde Luc        (1502N)( 3.5)

 50 Gulieva Karina        (1496N)( 4.5) ½-½  De Weird Matthias     (1958N)( 5.0)

 51 Van Nie Jonathan      (1926N)( 5.5) 1-0  Huysman Robert        (1447N)( 4.0)

 52 Lequy Cedric          (1442N)( 3.0) 0-1  Willockx Ritsaart     (1925N)( 4.5)

 53 Van Der Voorde Sonja  (1405N)( 3.0) 0-1  Colin Peter           (1914N)( 5.0)

 54 Evens Joris           (1393N)( 3.5) 0-1  Van Bunderen Gert     (1905N)( 4.0)

 55 Moens Patrick         (1886N)( 5.0) 1-0  Deschuyteneer Lucien  (1378N)( 3.5)

 56 Van Steen Guido       (1373N)( 3.5) 0-1  Kanis Sierk           (1860N)( 5.5)

 57 Drossart Julien       (1241N)( 2.5) 0-1  Boonstra Jasper       (1836N)( 4.5)

 58 Vanhauwaert Kurt      (1835N)( 4.0) ½-½  Lauwers Timo          (1166N)( 1.5)

 59 De True Toon          (1829N)( 5.0) 1-0  De Keyser Eric        (1150N)( 2.0)

 60 Gabriels Antoon       (1827N)( 4.0) 1-0  Lehaire Philippe      (1150N)( 2.5)

 61 Lauwers Brent         (1144N)( 2.0) 0-1  Van Der Straeten Lieve(1825N)( 5.0)

 62 Van Der Stricht Jan   (1820N)( 5.0) 1-0  Debucke Ruben         ( 996N)( 2.5)

 63 Vangenechten Bas      (   0 )( 1.0) 0-1  Bauwens Steven        (1801N)( 5.5)

    Bianchi Guillaume     (2071N)( 1.0) Afwezig      

    Brands Rene           (1425N)( 3.0) Afwezig      

    Cant Gert             (1464N)( 3.5) Afwezig      

    De Wit Han            (1603N)( 4.0) Afwezig      

    Matthijs Kris         (1820N)( 0.0) Afwezig      

    Pollet Pepijn         (   0 )( 4.0) Afwezig      

    Stroobant Pieter      (1482N)( 4.0) Afwezig      

    Tomme Lowie           (2072N)( 6.5) Afwezig      

    Ulburghs Piet         (1669N)( 0.5) Afwezig      

    Van De Putte Ben      (1779N)( 4.0) Afwezig      

    Van Vuurde Rob        (1727N)( 3.0) Afwezig      

    Vreugdenhil Frans     (2062N)( 5.5) Afwezig      

    Werkhoven Maarten     (1747N)( 4.5) Afwezig      

(Go to Top)

Ronde 2 (12-08-2018)

  1 Da Ces Philippe       (1956N)( 5.5) ½-½  Claesen Pieter        (2311N)( 6.5)

  2 De Buck Valere        (1971N)( 5.0) 0-1  Ringoir Tanguy        (2531N)( 7.5)

  3 Beukenhorst Edo       (1967N)( 5.0) 0-1  Bosboom Manuel        (2397N)( 7.0)

  4 Okhotnik Vladimir     (2399N)( 6.5) 1-0  Hock Diego            (1957N)( 4.5)

  5 Van Der Stricht Geert (2337N)( 7.0) 1-0  Eijk Yuri             (1952N)( 5.5)

  6 Ooghe Jean-Marie      (1808N)( 5.0) 0-1  Descamps Stijn        (1990N)( 5.0)

  7 Roos Frank            (1831N)( 5.0) 0-1  Van De Wynkele Herman (2043N)( 5.0)

  8 Saligo Luc            (2050N)( 6.0) 1-0  Ringoir Guy           (1858N)( 5.5)

  9 Becx César            (2102N)( 6.5) 0-1  Denys Frank           (1911N)( 4.5)

 10 Cant Gert             (1464N)( 3.5) 1-0  Lemmens Philip        (1985N)( 5.0)

 11 Schalkx Johnny        (2179N)( 6.5) 1-0  Van Nie Jonathan      (1926N)( 5.5)

 12 Willockx Ritsaart     (1925N)( 4.5) 0-1  Goormachtigh Johan    (2173N)( 7.0)

 13 Colin Peter           (1914N)( 5.0) 0-1  Vroombout Enrico      (2135N)( 6.5)

 14 Van Bunderen Gert     (1905N)( 4.0) ½-½  Clijsen Mark          (2118N)( 5.5)

 15 Vanhee Freddy         (1883N)( 5.5) 1-0  Achtergaele Koen      (2081N)( 6.0)

 16 Kanis Sierk           (1860N)( 5.5) ½-½  Van Akkeren Arno      (2074N)( 6.5)

 17 Hennipman Rene        (2070N)( 6.0) 1-0  Moens Patrick         (1886N)( 5.0)

 18 Boonstra Jasper       (1836N)( 4.5) 0-1  Stuer Marc            (2069N)( 5.0)

 19 Passchyn Maarten      (2056N)( 5.5) ½-½  Geboers Jimmy         (1873N)( 5.5)

 20 Van Veelen Jouke      (2040N)( 6.0) 1-0  De True Toon          (1829N)( 5.0)

 21 Van Puyvelde Stijn    (1828N)( 4.5) 0-1  Devriese Johan        (2024N)( 5.5)

 22 Van Amerongen Arjen   (2020N)( 5.5) ½-½  Gabriels Antoon       (1827N)( 4.0)

 23 Van Der Straeten Lieve(1825N)( 5.0) 0-1  Van Amerongen Peggy   (1999N)( 4.5)

 24 Verlinden Robijn      (1994N)( 5.0) 1-0  Van Der Stricht Jan   (1820N)( 5.0)

 25 Vermeiren Bart        (1982N)( 5.0) ½-½  Pauwels Rudi          (1799N)( 4.5)

 26 Bauwens Steven        (1801N)( 5.5) 1-0  Korte Markus          (1981N)( 5.0)

 27 Verbruggen Samuel     (1973N)( 6.0) 1-0  Verlinden Patrick     (1713N)( 4.5)

 28 Lallemand Paul        (1655N)( 4.0) 0-1  Vreugdenhil Frans     (2062N)( 5.5)

 29 Vandevelde Luc        (1502N)( 3.5) 0-1  Jaquet Renier         (1924N)( 4.5)

 30 Middelhoven Hein      (2164N)( 5.5) 1-0  Snoeck Gino           (1678N)( 3.5)

 31 Stroobant Pieter      (1482N)( 4.0) ½-½  Mannaert Erwin        (1963N)( 5.0)

 32 Vardanyan Hacob       (1631N)( 3.5) 1-0  Van Heghe Isabelle    (1161N)( 3.0)

 33 Vanderwaeren Serge    (2124N)( 6.0) 1-0  Geerinckx Bernard     (1521N)( 3.0)

 34 Snoeck Sarah          (1712N)( 5.0) 1-0  Evens Joris           (1393N)( 3.5)

 35 Mouhsine Rachid       (1673N)( 5.0) 1-0  Deschuyteneer Willy   (1339N)( 2.5)

 36 Debucke Jolan         (1590N)( 5.0) 1-0  Beukenhorst Gabriel   (1150N)( 2.0)

 37 Lavrenov Yuli         (2074N)( 6.5) 1-0  De Wit Han            (1603N)( 4.0)

 38 Hakvoort Elco         (1987N)( 4.5) 1-0  Gulieva Karina        (1496N)( 4.5)

 39 De Weird Matthias     (1958N)( 5.0) 1-0  Yperman Jeffrey       (1535N)( 3.5)

 40 Lefebvre Willy        (1439N)( 3.5) 0-1  Vanhauwaert Kurt      (1835N)( 4.0)

 41 Brands Rene           (1425N)( 3.0) 0-1  Temmerman Hans        (1758N)( 3.5)

 42 Lauwers Timo          (1166N)( 1.5) ½-½  Van Vuurde Rob        (1727N)( 3.0)

 43 Op 'T Hoog Joost      (1781N)( 5.0) 1-0  Matthijs Luc          (1510N)( 3.5)

 44 De Simpelaere Freddy  (1659N)( 4.5) 1-0  Drossart Julien       (1241N)( 2.5)

 45 Debucke Ruben         ( 996N)( 2.5) 0-1  Diedrich Walter       (1600N)( 3.5)

 46 Jonckers Marie-Jeanne (1492N)( 3.0) 0-1  Claudon Andreas       (1779N)( 5.0)

 47 Pittomvils Yannick    (   0 )( 2.0) 0-1  Lambrechts Luk        (1546N)( 4.5)

 48 Pletinckx Eddy        (1796N)( 4.0) 1-0  Haverbeke Jean-Pierre (1518N)( 3.0)

 49 Bultijnck Kristoff    (1510N)( 4.5) ½-½  Robinson Roland       (1794N)( 4.5)

 50 Vanhellemont Philippe (1771N)( 3.0) ½-½  Huysman Robert        (1447N)( 4.0)

 51 Recloux Georges       (1402N)( 3.0) 0-1  De Vroe Philip        (1767N)( 4.5)

 52 Desinte David         (1763N)( 5.5) 1-0  Lequy Cedric          (1442N)( 3.0)

 53 De Geest Hannes       (1719N)( 5.0) 1-0  Van Der Voorde Sonja  (1405N)( 3.0)

 54 Deschuyteneer Lucien  (1378N)( 3.5) 0-1  Van Driessche Filiep  (1701N)( 4.5)

 55 Dreelinck Adriaan     (1695N)( 4.0) 1-0  Van Steen Guido       (1373N)( 3.5)

 56 De Keyser Eric        (1150N)( 2.0) 0-1  Hakvoort Remy         (1666N)( 4.5)

 57 Lehaire Philippe      (1150N)( 2.5) 0-1  Van Nie Pjotr         (1650N)( 4.5)

 58 Boom Harrie           (1586N)( 4.0) 1-0  Lauwers Brent         (1144N)( 2.0)

 59 Valks Henny           (1536N)( 4.0) 1-0  Dutre Wonder          (   0 )( 2.5)

 60 Dreelinck Jacob       (1524N)( 4.0) 1-0  Vangenechten Bas      (   0 )( 1.0)

 61 Vardanyan Youri       (   0 )( 1.5) Bye

    Bianchi Guillaume     (2071N)( 1.0) Afwezig       

    Bonnaffe Xavier       (1468N)( 3.5) Afwezig      

    Chung Choong Lon Marc (1802N)( 5.0) Afwezig      

    D'Elia Michele        (1376N)( 4.0) Afwezig      

    Debrouwere Jeroen     (1941N)( 3.0) Afwezig      

    Eeman Koen            (1490N)( 4.5) Afwezig      

    Ghislain Jean-Pierre  (1452N)( 3.0) Afwezig      

    Konijn Piet           (1668N)( 5.0) Afwezig      

    Matthijs Kris         (1820N)( 0.0) Afwezig      

    Matthys Johan         (1589N)( 3.5) Afwezig      

    Pollet Pepijn         (   0 )( 4.0) Afwezig      

    Tomme Lowie           (2072N)( 6.5) Afwezig      

    Ulburghs Piet         (1669N)( 0.5) Afwezig      

    Van De Kelder Yves    (1508N)( 3.5) Afwezig      

    Van De Putte Ben      (1779N)( 4.0) Afwezig      

    Van Herck Marcel      (2055N)( 6.5) Afwezig      

    Victor Julian         (1377N)( 3.5) Afwezig      

    Werkhoven Maarten     (1747N)( 4.5) Afwezig      

(Go to Top)

Ronde 3 (12-08-2018)

  1 Claesen Pieter        (2311N)( 6.5) 1-0  Cant Gert             (1464N)( 3.5)

  2 Denys Frank           (1911N)( 4.5) 0-1  Saligo Luc            (2050N)( 6.0)

  3 Van De Wynkele Herman (2043N)( 5.0) 0-1  Okhotnik Vladimir     (2399N)( 6.5)

  4 Ringoir Tanguy        (2531N)( 7.5) 1-0  Van Veelen Jouke      (2040N)( 6.0)

  5 Bosboom Manuel        (2397N)( 7.0) 1-0  Verlinden Robijn      (1994N)( 5.0)

  6 Devriese Johan        (2024N)( 5.5) 0-1  Van Der Stricht Geert (2337N)( 7.0)

  7 Van Amerongen Peggy   (1999N)( 4.5) 0-1  Schalkx Johnny        (2179N)( 6.5)

  8 Goormachtigh Johan    (2173N)( 7.0) 1-0  Verbruggen Samuel     (1973N)( 6.0)

  9 Vroombout Enrico      (2135N)( 6.5) 1-0  Vanhee Freddy         (1883N)( 5.5)

 10 Descamps Stijn        (1990N)( 5.0) 1-0  Hennipman Rene        (2070N)( 6.0)

 11 Stuer Marc            (2069N)( 5.0) 1-0  Bauwens Steven        (1801N)( 5.5)

 12 Jaquet Renier         (1924N)( 4.5) 0-1  Lavrenov Yuli         (2074N)( 6.5)

 13 Claudon Andreas       (1779N)( 5.0) 0-1  Vanderwaeren Serge    (2124N)( 6.0)

 14 Verlinden Patrick     (1713N)( 4.5) ½-½  De Buck Valere        (1971N)( 5.0)

 15 Hock Diego            (1957N)( 4.5) ½-½  Mouhsine Rachid       (1673N)( 5.0)

 16 Dreelinck Jacob       (1524N)( 4.0) 0-1  Ooghe Jean-Marie      (1808N)( 5.0)

 17 Korte Markus          (1981N)( 5.0) 1-0  Snoeck Sarah          (1712N)( 5.0)

 18 Debrouwere Jeroen     (1941N)( 3.0) 1-0  Middelhoven Hein      (2164N)( 5.5)

 19 Clijsen Mark          (2118N)( 5.5) 0-1  Kanis Sierk           (1860N)( 5.5)

 20 Van Akkeren Arno      (2074N)( 6.5) 1-0  Van Bunderen Gert     (1905N)( 4.0)

 21 Vanhauwaert Kurt      (1835N)( 4.0) ½-½  Passchyn Maarten      (2056N)( 5.5)

 22 Geboers Jimmy         (1873N)( 5.5) 0-1  Van Amerongen Arjen   (2020N)( 5.5)

 23 Gabriels Antoon       (1827N)( 4.0) 0-1  Hakvoort Elco         (1987N)( 4.5)

 24 Vermeiren Bart        (1982N)( 5.0) 1-0  Chung Choong Lon Marc (1802N)( 5.0)

 25 Pauwels Rudi          (1799N)( 4.5) ½-½  De Weird Matthias     (1958N)( 5.0)

 26 Temmerman Hans        (1758N)( 3.5) ½-½  Da Ces Philippe       (1956N)( 5.5)

 27 Pollet Pepijn         (   0 )( 4.0) 0-1  Op 'T Hoog Joost      (1781N)( 5.0)

 28 Van Nie Jonathan      (1926N)( 5.5) 1-0  De Simpelaere Freddy  (1659N)( 4.5)

 29 Moens Patrick         (1886N)( 5.0) 1-0  Vardanyan Hacob       (1631N)( 3.5)

 30 Diedrich Walter       (1600N)( 3.5) 0-1  Boonstra Jasper       (1836N)( 4.5)

 31 Pletinckx Eddy        (1796N)( 4.0) 1-0  Stroobant Pieter      (1482N)( 4.0)

 32 Vardanyan Youri       (   0 )( 1.5) 0-1  Van De Putte Ben      (1779N)( 4.0)

 33 De Vroe Philip        (1767N)( 4.5) 0-1  Becx César            (2102N)( 6.5)

 34 Achtergaele Koen      (2081N)( 6.0) 0-1  Desinte David         (1763N)( 5.5)

 35 Tomme Lowie           (2072N)( 6.5) ½-½  Werkhoven Maarten     (1747N)( 4.5)

 36 Van Vuurde Rob        (1727N)( 3.0) 0-1  Van Herck Marcel      (2055N)( 6.5)

 37 Lemmens Philip        (1985N)( 5.0) 0-1  De Geest Hannes       (1719N)( 5.0)

 38 Mannaert Erwin        (1963N)( 5.0) ½-½  Dreelinck Adriaan     (1695N)( 4.0)

 39 Van Driessche Filiep  (1701N)( 4.5) ½-½  Willockx Ritsaart     (1925N)( 4.5)

 40 Hakvoort Remy         (1666N)( 4.5) 0-1  Colin Peter           (1914N)( 5.0)

 41 Ringoir Guy           (1858N)( 5.5) 0-1  Debucke Jolan         (1590N)( 5.0)

 42 De True Toon          (1829N)( 5.0) 0-1  Boom Harrie           (1586N)( 4.0)

 43 Van Nie Pjotr         (1650N)( 4.5) ½-½  Van Puyvelde Stijn    (1828N)( 4.5)

 44 Lambrechts Luk        (1546N)( 4.5) 0-1  Van Der Straeten Lieve(1825N)( 5.0)

 45 Van Der Stricht Jan   (1820N)( 5.0) 1-0  Valks Henny           (1536N)( 4.0)

 46 D'Elia Michele        (1376N)( 4.0) 0-1  Van De Kelder Yves    (1508N)( 3.5)

 47 Snoeck Gino           (1678N)( 3.5) ½-½  Ghislain Jean-Pierre  (1452N)( 3.0)

 48 Robinson Roland       (1794N)( 4.5) 1-0  Lauwers Timo          (1166N)( 1.5)

 49 Van Heghe Isabelle    (1161N)( 3.0) 0-1  Jonckers Marie-Jeanne (1492N)( 3.0)

 50 Vandevelde Luc        (1502N)( 3.5) ½-½  Vanhellemont Philippe (1771N)( 3.0)

 51 Gulieva Karina        (1496N)( 4.5) 1-0  Konijn Piet           (1668N)( 5.0)

 52 Bonnaffe Xavier       (1468N)( 3.5) ½-½  Lallemand Paul        (1655N)( 4.0)

 53 De Wit Han            (1603N)( 4.0) 1-0  Lefebvre Willy        (1439N)( 3.5)

 54 Huysman Robert        (1447N)( 4.0) ½-½  Matthys Johan         (1589N)( 3.5)

 55 Yperman Jeffrey       (1535N)( 3.5) 1-0  Brands Rene           (1425N)( 3.0)

 56 Bultijnck Kristoff    (1510N)( 4.5) 1-0  Victor Julian         (1377N)( 3.5)

 57 Evens Joris           (1393N)( 3.5) 1-0  Pittomvils Yannick    (   0 )( 2.0)

 58 Geerinckx Bernard     (1521N)( 3.0) ½-½  Van Steen Guido       (1373N)( 3.5)

 59 Haverbeke Jean-Pierre (1518N)( 3.0) ½-½  Drossart Julien       (1241N)( 2.5)

 60 Matthijs Luc          (1510N)( 3.5) 1-0  De Keyser Eric        (1150N)( 2.0)

 61 Lequy Cedric          (1442N)( 3.0) 1-0  Lehaire Philippe      (1150N)( 2.5)

 62 Van Der Voorde Sonja  (1405N)( 3.0) ½-½  Debucke Ruben         ( 996N)( 2.5)

 63 Lauwers Brent         (1144N)( 2.0) 0-1  Recloux Georges       (1402N)( 3.0)

 64 Dutre Wonder          (   0 )( 2.5) ½-½  Deschuyteneer Lucien  (1378N)( 3.5)

 65 Vangenechten Bas      (   0 )( 1.0) Bye

    Beukenhorst Edo       (1967N)( 5.0) Afwezig      

    Beukenhorst Gabriel   (1150N)( 2.0) Afwezig      

    Bianchi Guillaume     (2071N)( 1.0) Afwezig      

    Deschuyteneer Willy   (1339N)( 2.5) Afwezig      

    Eeman Koen            (1490N)( 4.5) Afwezig      

    Eijk Yuri             (1952N)( 5.5) Afwezig      

    Matthijs Kris         (1820N)( 0.0) Afwezig      

    Roos Frank            (1831N)( 5.0) Afwezig      

    Ulburghs Piet         (1669N)( 0.5) Afwezig      

    Vreugdenhil Frans     (2062N)( 5.5) Afwezig      

(Go to Top)

Ronde 4 (13-08-2018)

  1 Kanis Sierk           (1860N)( 5.5) 0-1  Claesen Pieter        (2311N)( 6.5)

  2 Schalkx Johnny        (2179N)( 6.5) ½-½  Ringoir Tanguy        (2531N)( 7.5)

  3 Okhotnik Vladimir     (2399N)( 6.5) ½-½  Goormachtigh Johan    (2173N)( 7.0)

  4 Vroombout Enrico      (2135N)( 6.5) ½-½  Bosboom Manuel        (2397N)( 7.0)

  5 Van Der Stricht Geert (2337N)( 7.0) 1-0  Stuer Marc            (2069N)( 5.0)

  6 Vanderwaeren Serge    (2124N)( 6.0) ½-½  Debrouwere Jeroen     (1941N)( 3.0)

  7 Lavrenov Yuli         (2074N)( 6.5) ½-½  Descamps Stijn        (1990N)( 5.0)

  8 Ooghe Jean-Marie      (1808N)( 5.0) 0-1  Van De Wynkele Herman (2043N)( 5.0)

  9 Hakvoort Elco         (1987N)( 4.5) ½-½  Van Akkeren Arno      (2074N)( 6.5)

 10 Van Amerongen Arjen   (2020N)( 5.5) ½-½  Vermeiren Bart        (1982N)( 5.0)

 11 Cant Gert             (1464N)( 3.5) 0-1  Denys Frank           (1911N)( 4.5)

 12 Op 'T Hoog Joost      (1781N)( 5.0) ½-½  Van Amerongen Peggy   (1999N)( 4.5)

 13 De Buck Valere        (1971N)( 5.0) 1-0  Robinson Roland       (1794N)( 4.5)

 14 Van Driessche Filiep  (1701N)( 4.5) 0-1  Hock Diego            (1957N)( 4.5)

 15 Becx César            (2102N)( 6.5) 1-0  Moens Patrick         (1886N)( 5.0)

 16 Hennipman Rene        (2070N)( 6.0) 1-0  Vanhee Freddy         (1883N)( 5.5)

 17 Vreugdenhil Frans     (2062N)( 5.5) 1-0  Boonstra Jasper       (1836N)( 4.5)

 18 Passchyn Maarten      (2056N)( 5.5) 0-1  Van Der Straeten Lieve(1825N)( 5.0)

 19 Van Herck Marcel      (2055N)( 6.5) ½-½  Vanhauwaert Kurt      (1835N)( 4.0)

 20 Van Veelen Jouke      (2040N)( 6.0) 1-0  Van Der Stricht Jan   (1820N)( 5.0)

 21 Bauwens Steven        (1801N)( 5.5) 0-1  Devriese Johan        (2024N)( 5.5)

 22 Verlinden Robijn      (1994N)( 5.0) ½-½  Pauwels Rudi          (1799N)( 4.5)

 23 Van De Putte Ben      (1779N)( 4.0) 0-1  Korte Markus          (1981N)( 5.0)

 24 Verbruggen Samuel     (1973N)( 6.0) 0-1  Temmerman Hans        (1758N)( 3.5)

 25 De Weird Matthias     (1958N)( 5.0) 1-0  Pletinckx Eddy        (1796N)( 4.0)

 26 Da Ces Philippe       (1956N)( 5.5) ½-½  Desinte David         (1763N)( 5.5)

 27 De Geest Hannes       (1719N)( 5.0) 1-0  Van Nie Jonathan      (1926N)( 5.5)

 28 Colin Peter           (1914N)( 5.0) 0-1  Debucke Jolan         (1590N)( 5.0)

 29 Werkhoven Maarten     (1747N)( 4.5) 0-1  Beukenhorst Edo       (1967N)( 5.0)

 30 Eijk Yuri             (1952N)( 5.5) 1-0  Van Nie Pjotr         (1650N)( 4.5)

 31 Dreelinck Adriaan     (1695N)( 4.0) 0-1  Jaquet Renier         (1924N)( 4.5)

 32 Boom Harrie           (1586N)( 4.0) 0-1  Clijsen Mark          (2118N)( 5.5)

 33 Middelhoven Hein      (2164N)( 5.5) 1-0  Gabriels Antoon       (1827N)( 4.0)

 34 Chung Choong Lon Marc (1802N)( 5.0) 0-1  Tomme Lowie           (2072N)( 6.5)

 35 Verlinden Patrick     (1713N)( 4.5) 0-1  Mannaert Erwin        (1963N)( 5.0)

 36 Willockx Ritsaart     (1925N)( 4.5) 1-0  De Wit Han            (1603N)( 4.0)

 37 Van Bunderen Gert     (1905N)( 4.0) 1-0  Yperman Jeffrey       (1535N)( 3.5)

 38 Mouhsine Rachid       (1673N)( 5.0) ½-½  Geboers Jimmy         (1873N)( 5.5)

 39 Roos Frank            (1831N)( 5.0) 1-0  Bultijnck Kristoff    (1510N)( 4.5)

 40 Van Puyvelde Stijn    (1828N)( 4.5) 0-1  Gulieva Karina        (1496N)( 4.5)

 41 Huysman Robert        (1447N)( 4.0) 1-0  Snoeck Gino           (1678N)( 3.5)

 42 De Simpelaere Freddy  (1659N)( 4.5) 1-0  Lequy Cedric          (1442N)( 3.0)

 43 Vardanyan Hacob       (1631N)( 3.5) 1-0  Pollet Pepijn         (   0 )( 4.0)

 44 Lauwers Timo          (1166N)( 1.5) 0-1  Diedrich Walter       (1600N)( 3.5)

 45 Jonckers Marie-Jeanne (1492N)( 3.0) 0-1  De True Toon          (1829N)( 5.0)

 46 Matthys Johan         (1589N)( 3.5) 1-0  Vardanyan Youri       (   0 )( 1.5)

 47 Valks Henny           (1536N)( 4.0) ½-½  Achtergaele Koen      (2081N)( 6.0)

 48 Matthijs Luc          (1510N)( 3.5) ½-½  Lemmens Philip        (1985N)( 5.0)

 49 Ringoir Guy           (1858N)( 5.5) 1-0  Vandevelde Luc        (1502N)( 3.5)

 50 Claudon Andreas       (1779N)( 5.0) 1-0  Dreelinck Jacob       (1524N)( 4.0)

 51 Vanhellemont Philippe (1771N)( 3.0) 0-1  Eeman Koen            (1490N)( 4.5)

 52 Bonnaffe Xavier       (1468N)( 3.5) ½-½  De Vroe Philip        (1767N)( 4.5)

 53 Ghislain Jean-Pierre  (1452N)( 3.0) ½-½  Van Vuurde Rob        (1727N)( 3.0)

 54 Recloux Georges       (1402N)( 3.0) ½-½  Hakvoort Remy         (1666N)( 4.5)

 55 Lallemand Paul        (1655N)( 4.0) 1-0  Evens Joris           (1393N)( 3.5)

 56 Vangenechten Bas      (   0 )( 1.0) 0-1  Lambrechts Luk        (1546N)( 4.5)

 57 Haverbeke Jean-Pierre (1518N)( 3.0) 1-0  D'Elia Michele        (1376N)( 4.0)

 58 Debucke Ruben         ( 996N)( 2.5) 1-0  Van Heghe Isabelle    (1161N)( 3.0)

 59 Deschuyteneer Lucien  (1378N)( 3.5) ½-½  Konijn Piet           (1668N)( 5.0)

 60 Victor Julian         (1377N)( 3.5) 0-1  Geerinckx Bernard     (1521N)( 3.0)

 61 Van Steen Guido       (1373N)( 3.5) ½-½  Lefebvre Willy        (1439N)( 3.5)

 62 Brands Rene           (1425N)( 3.0) 1-0  Dutre Wonder          (   0 )( 2.5)

 63 Drossart Julien       (1241N)( 2.5) 0-1  Van Der Voorde Sonja  (1405N)( 3.0)

 64 Lehaire Philippe      (1150N)( 2.5) 0-1  Pittomvils Yannick    (   0 )( 2.0)

 65 De Keyser Eric        (1150N)( 2.0) 1-0  Lauwers Brent         (1144N)( 2.0)

    Beukenhorst Gabriel   (1150N)( 2.0) Afwezig      

    Bianchi Guillaume     (2071N)( 1.0) Afwezig      

    Deschuyteneer Willy   (1339N)( 2.5) Afwezig      

    Matthijs Kris         (1820N)( 0.0) Afwezig      

    Saligo Luc            (2050N)( 6.0) Afwezig      

    Snoeck Sarah          (1712N)( 5.0) Afwezig      

    Stroobant Pieter      (1482N)( 4.0) Afwezig      

    Ulburghs Piet         (1669N)( 0.5) Afwezig      

    Van De Kelder Yves    (1508N)( 3.5) Afwezig      

(Go to Top)

Ronde 5 (13-08-2018)

  1 Ringoir Tanguy        (2531N)( 7.5) 1-0  Van Der Stricht Geert (2337N)( 7.0)

  2 Descamps Stijn        (1990N)( 5.0) 0-1  Okhotnik Vladimir     (2399N)( 6.5)

  3 Bosboom Manuel        (2397N)( 7.0) 1-0  Schalkx Johnny        (2179N)( 6.5)

  4 Goormachtigh Johan    (2173N)( 7.0) 1-0  Vroombout Enrico      (2135N)( 6.5)

  5 Saligo Luc            (2050N)( 6.0) 0-1  Becx César            (2102N)( 6.5)

  6 Van De Wynkele Herman (2043N)( 5.0) 0-1  De Weird Matthias     (1958N)( 5.0)

  7 Vermeiren Bart        (1982N)( 5.0) 0-1  Lavrenov Yuli         (2074N)( 6.5)

  8 Van Akkeren Arno      (2074N)( 6.5) 1-0  Korte Markus          (1981N)( 5.0)

  9 Debrouwere Jeroen     (1941N)( 3.0) 0-1  Hennipman Rene        (2070N)( 6.0)

 10 Stuer Marc            (2069N)( 5.0) 1-0  Hakvoort Elco         (1987N)( 4.5)

 11 Van Der Straeten Lieve(1825N)( 5.0) 0-1  Vreugdenhil Frans     (2062N)( 5.5)

 12 Temmerman Hans        (1758N)( 3.5) 0-1  Van Veelen Jouke      (2040N)( 6.0)

 13 Devriese Johan        (2024N)( 5.5) 1-0  De Geest Hannes       (1719N)( 5.0)

 14 Debucke Jolan         (1590N)( 5.0) 0-1  Van Amerongen Arjen   (2020N)( 5.5)

 15 Desinte David         (1763N)( 5.5) ½-½  Eijk Yuri             (1952N)( 5.5)

 16 Jaquet Renier         (1924N)( 4.5) 0-1  Middelhoven Hein      (2164N)( 5.5)

 17 Mannaert Erwin        (1963N)( 5.0) ½-½  Op 'T Hoog Joost      (1781N)( 5.0)

 18 Clijsen Mark          (2118N)( 5.5) 1-0  Willockx Ritsaart     (1925N)( 4.5)

 19 Tomme Lowie           (2072N)( 6.5) ½-½  Van Bunderen Gert     (1905N)( 4.0)

 20 Pauwels Rudi          (1799N)( 4.5) 0-1  Van Herck Marcel      (2055N)( 6.5)

 21 Van Amerongen Peggy   (1999N)( 4.5) 1-0  Kanis Sierk           (1860N)( 5.5)

 22 Vanhauwaert Kurt      (1835N)( 4.0) 0-1  Verlinden Robijn      (1994N)( 5.0)

 23 Gulieva Karina        (1496N)( 4.5) 0-1  Da Ces Philippe       (1956N)( 5.5)

 24 Passchyn Maarten      (2056N)( 5.5) 1-0  Roos Frank            (1831N)( 5.0)

 25 Boonstra Jasper       (1836N)( 4.5) 1-0ffVardanyan Hacob       (1631N)( 3.5)

 26 Diedrich Walter       (1600N)( 3.5) 0-1  Verbruggen Samuel     (1973N)( 6.0)

 27 Pletinckx Eddy        (1796N)( 4.0) 1-0  Cant Gert             (1464N)( 3.5)

 28 Van Nie Jonathan      (1926N)( 5.5) 1-0  Van De Putte Ben      (1779N)( 4.0)

 29 Lambrechts Luk        (1546N)( 4.5) 0-1  Colin Peter           (1914N)( 5.0)

 30 Moens Patrick         (1886N)( 5.0) 1-0  Claudon Andreas       (1779N)( 5.0)

 31 Vanhee Freddy         (1883N)( 5.5) 0-1  Mouhsine Rachid       (1673N)( 5.0)

 32 Geboers Jimmy         (1873N)( 5.5) 1-0  Lallemand Paul        (1655N)( 4.0)

 33 Van De Kelder Yves    (1508N)( 3.5) 0-1  Ringoir Guy           (1858N)( 5.5)

 34 De True Toon          (1829N)( 5.0) 1-0  Matthys Johan         (1589N)( 3.5)

 35 Van Der Stricht Jan   (1820N)( 5.0) 1-0  Boom Harrie           (1586N)( 4.0)

 36 Eeman Koen            (1490N)( 4.5) ½-½  Bauwens Steven        (1801N)( 5.5)

 37 Snoeck Sarah          (1712N)( 5.0) 1-0  Brands Rene           (1425N)( 3.0)

 38 Achtergaele Koen      (2081N)( 6.0) 1-0  Huysman Robert        (1447N)( 4.0)

 39 Lemmens Philip        (1985N)( 5.0) 1-0  Valks Henny           (1536N)( 4.0)

 40 De Wit Han            (1603N)( 4.0) 0-1  Van Puyvelde Stijn    (1828N)( 4.5)

 41 Gabriels Antoon       (1827N)( 4.0) 1-0  Haverbeke Jean-Pierre (1518N)( 3.0)

 42 Yperman Jeffrey       (1535N)( 3.5) ½-½  Chung Choong Lon Marc (1802N)( 5.0)

 43 Robinson Roland       (1794N)( 4.5) 1-0  Matthijs Luc          (1510N)( 3.5)

 44 De Vroe Philip        (1767N)( 4.5) 1-0  Ghislain Jean-Pierre  (1452N)( 3.0)

 45 Geerinckx Bernard     (1521N)( 3.0) 0-1  Werkhoven Maarten     (1747N)( 4.5)

 46 Van Vuurde Rob        (1727N)( 3.0) 1-0  Bonnaffe Xavier       (1468N)( 3.5)

 47 Bultijnck Kristoff    (1510N)( 4.5) 0-1  Verlinden Patrick     (1713N)( 4.5)

 48 Stroobant Pieter      (1482N)( 4.0) 1-0  Van Driessche Filiep  (1701N)( 4.5)

 49 Van Der Voorde Sonja  (1405N)( 3.0) 0-1  Dreelinck Adriaan     (1695N)( 4.0)

 50 Hakvoort Remy         (1666N)( 4.5) 0-1  Debucke Ruben         ( 996N)( 2.5)

 51 Van Nie Pjotr         (1650N)( 4.5) 1-0  Recloux Georges       (1402N)( 3.0)

 52 Snoeck Gino           (1678N)( 3.5) ½-½  Deschuyteneer Lucien  (1378N)( 3.5)

 53 Pittomvils Yannick    (   0 )( 2.0) ½-½  Lequy Cedric          (1442N)( 3.0)

 54 Vardanyan Youri       (   0 )( 1.5) 0-1ffVictor Julian         (1377N)( 3.5)

 55 Deschuyteneer Willy   (1339N)( 2.5) ½-½  Vanhellemont Philippe (1771N)( 3.0)

 56 Konijn Piet           (1668N)( 5.0) ½-½  Van Steen Guido       (1373N)( 3.5)

 57 Dreelinck Jacob       (1524N)( 4.0) 1-0  Lauwers Timo          (1166N)( 1.5)

 58 Vandevelde Luc        (1502N)( 3.5) 1-0  De Keyser Eric        (1150N)( 2.0)

 59 Lefebvre Willy        (1439N)( 3.5) ½-½  Pollet Pepijn         (   0 )( 4.0)

 60 Evens Joris           (1393N)( 3.5) 1-0ffVangenechten Bas      (   0 )( 1.0)

 61 D'Elia Michele        (1376N)( 4.0) 1-0  Drossart Julien       (1241N)( 2.5)

 62 Van Heghe Isabelle    (1161N)( 3.0) 1-0  Lauwers Brent         (1144N)( 2.0)

 63 Dutre Wonder          (   0 )( 2.5) 1-0  Lehaire Philippe      (1150N)( 2.5)

    Beukenhorst Edo       (1967N)( 5.0) Afwezig      

    Beukenhorst Gabriel   (1150N)( 2.0) Afwezig      

    Bianchi Guillaume     (2071N)( 1.0) Afwezig      

    Claesen Pieter        (2311N)( 6.5) Afwezig      

    De Buck Valere        (1971N)( 5.0) Afwezig      

    De Simpelaere Freddy  (1659N)( 4.5) Afwezig      

    Denys Frank           (1911N)( 4.5) Afwezig      

    Hock Diego            (1957N)( 4.5) Afwezig      

    Jonckers Marie-Jeanne (1492N)( 3.0) Afwezig      

    Matthijs Kris         (1820N)( 0.0) Afwezig      

    Ooghe Jean-Marie      (1808N)( 5.0) Afwezig      

    Ulburghs Piet         (1669N)( 0.5) Afwezig      

    Vanderwaeren Serge    (2124N)( 6.0) Afwezig      

(Go to Top)

Ronde 6 (14-08-2018)

  1 Goormachtigh Johan    (2173N)( 7.0) 0-1  Ringoir Tanguy        (2531N)( 7.5)

  2 Okhotnik Vladimir     (2399N)( 6.5) 0-1  Bosboom Manuel        (2397N)( 7.0)

  3 Vreugdenhil Frans     (2062N)( 5.5) 0-1  Van Der Stricht Geert (2337N)( 7.0)

  4 Becx César            (2102N)( 6.5) ½-½  Stuer Marc            (2069N)( 5.0)

  5 Lavrenov Yuli         (2074N)( 6.5) ½-½  Van Veelen Jouke      (2040N)( 6.0)

  6 Van Amerongen Arjen   (2020N)( 5.5) ½-½  Van Akkeren Arno      (2074N)( 6.5)

  7 Hennipman Rene        (2070N)( 6.0) 1-0  Devriese Johan        (2024N)( 5.5)

  8 De Weird Matthias     (1958N)( 5.0) ½-½  Schalkx Johnny        (2179N)( 6.5)

  9 Middelhoven Hein      (2164N)( 5.5) 1-0  Van Amerongen Peggy   (1999N)( 4.5)

 10 Verlinden Robijn      (1994N)( 5.0) 1-0  Vroombout Enrico      (2135N)( 6.5)

 11 Denys Frank           (1911N)( 4.5) ½-½  Clijsen Mark          (2118N)( 5.5)

 12 Van Herck Marcel      (2055N)( 6.5) ½-½  Descamps Stijn        (1990N)( 5.0)

 13 Da Ces Philippe       (1956N)( 5.5) ½-½  Saligo Luc            (2050N)( 6.0)

 14 Van Der Straeten Lieve(1825N)( 5.0) ½-½  Van De Wynkele Herman (2043N)( 5.0)

 15 Hock Diego            (1957N)( 4.5) ½-½  Van Der Stricht Jan   (1820N)( 5.0)

 16 Eijk Yuri             (1952N)( 5.5) 1-0  Pletinckx Eddy        (1796N)( 4.0)

 17 Boonstra Jasper       (1836N)( 4.5) ½-½  Tomme Lowie           (2072N)( 6.5)

 18 Van Bunderen Gert     (1905N)( 4.0) 0-1  Passchyn Maarten      (2056N)( 5.5)

 19 Hakvoort Elco         (1987N)( 4.5) 1-0  Moens Patrick         (1886N)( 5.0)

 20 Desinte David         (1763N)( 5.5) 0-1  Vermeiren Bart        (1982N)( 5.0)

 21 Korte Markus          (1981N)( 5.0) 0-1  Geboers Jimmy         (1873N)( 5.5)

 22 Verbruggen Samuel     (1973N)( 6.0) 1-0  Ringoir Guy           (1858N)( 5.5)

 23 Beukenhorst Edo       (1967N)( 5.0) 1-0  De True Toon          (1829N)( 5.0)

 24 De Geest Hannes       (1719N)( 5.0) ½-½  Mannaert Erwin        (1963N)( 5.0)

 25 Mouhsine Rachid       (1673N)( 5.0) 1-0  Debrouwere Jeroen     (1941N)( 3.0)

 26 Debucke Jolan         (1590N)( 5.0) ½-½  Van Nie Jonathan      (1926N)( 5.5)

 27 Colin Peter           (1914N)( 5.0) ½-½  Temmerman Hans        (1758N)( 3.5)

 28 Ooghe Jean-Marie      (1808N)( 5.0) 1-0  Van Nie Pjotr         (1650N)( 4.5)

 29 Robinson Roland       (1794N)( 4.5) ½-½  Achtergaele Koen      (2081N)( 6.0)

 30 De Vroe Philip        (1767N)( 4.5) ½-½  Lemmens Philip        (1985N)( 5.0)

 31 Willockx Ritsaart     (1925N)( 4.5) 1-0  Van Vuurde Rob        (1727N)( 3.0)

 32 Kanis Sierk           (1860N)( 5.5) 1-0  Verlinden Patrick     (1713N)( 4.5)

 33 Werkhoven Maarten     (1747N)( 4.5) 0-1  Vanhauwaert Kurt      (1835N)( 4.0)

 34 Roos Frank            (1831N)( 5.0) ½-½  De Simpelaere Freddy  (1659N)( 4.5)

 35 Van Puyvelde Stijn    (1828N)( 4.5) ½-½  Eeman Koen            (1490N)( 4.5)

 36 Dreelinck Adriaan     (1695N)( 4.0) ½-½  Gabriels Antoon       (1827N)( 4.0)

 37 Bauwens Steven        (1801N)( 5.5) 0-1  Gulieva Karina        (1496N)( 4.5)

 38 Debucke Ruben         ( 996N)( 2.5) 0-1  Pauwels Rudi          (1799N)( 4.5)

 39 Huysman Robert        (1447N)( 4.0) 0-1  Vardanyan Hacob       (1631N)( 3.5)

 40 Vanhee Freddy         (1883N)( 5.5) 1-0  Stroobant Pieter      (1482N)( 4.0)

 41 Cant Gert             (1464N)( 3.5) 0-1  Claudon Andreas       (1779N)( 5.0)

 42 Chung Choong Lon Marc (1802N)( 5.0) ½-½  Dreelinck Jacob       (1524N)( 4.0)

 43 Lallemand Paul        (1655N)( 4.0) 1-0  Yperman Jeffrey       (1535N)( 3.5)

 44 Matthys Johan         (1589N)( 3.5) 1-0  Van De Kelder Yves    (1508N)( 3.5)

 45 Boom Harrie           (1586N)( 4.0) ½-½  Vandevelde Luc        (1502N)( 3.5)

 46 Evens Joris           (1393N)( 3.5) 0-1  Lambrechts Luk        (1546N)( 4.5)

 47 Pittomvils Yannick    (   0 )( 2.0) 0-1  Jonckers Marie-Jeanne (1492N)( 3.0)

 48 Vanhellemont Philippe (1771N)( 3.0) ½-½  Ghislain Jean-Pierre  (1452N)( 3.0)

 49 Lequy Cedric          (1442N)( 3.0) 0-1  Van Driessche Filiep  (1701N)( 4.5)

 50 Brands Rene           (1425N)( 3.0) 0-1  Konijn Piet           (1668N)( 5.0)

 51 Lefebvre Willy        (1439N)( 3.5) 0-1  Hakvoort Remy         (1666N)( 4.5)

 52 Recloux Georges       (1402N)( 3.0) 0-1  De Wit Han            (1603N)( 4.0)

 53 Valks Henny           (1536N)( 4.0) ½-½  Van Der Voorde Sonja  (1405N)( 3.0)

 54 Deschuyteneer Lucien  (1378N)( 3.5) ½-½  Geerinckx Bernard     (1521N)( 3.0)

 55 Haverbeke Jean-Pierre (1518N)( 3.0) 0-1  Victor Julian         (1377N)( 3.5)

 56 Van Steen Guido       (1373N)( 3.5) 1-0  Matthijs Luc          (1510N)( 3.5)

 57 Deschuyteneer Willy   (1339N)( 2.5) 0-1  Bultijnck Kristoff    (1510N)( 4.5)

 58 Bonnaffe Xavier       (1468N)( 3.5) 1-0  Dutre Wonder          (   0 )( 2.5)

 59 Pollet Pepijn         (   0 )( 4.0) 1-0  Lauwers Timo          (1166N)( 1.5)

 60 Vardanyan Youri       (   0 )( 1.5) 0-1  De Keyser Eric        (1150N)( 2.0)

 61 Drossart Julien       (1241N)( 2.5) 1-0  Beukenhorst Gabriel   (1150N)( 2.0)

 62 Lauwers Brent         (1144N)( 2.0) 0-1  Lehaire Philippe      (1150N)( 2.5)

    Bianchi Guillaume     (2071N)( 1.0) Afwezig      

    Claesen Pieter        (2311N)( 6.5) Afwezig      

    D'Elia Michele        (1376N)( 4.0) Afwezig      

    De Buck Valere        (1971N)( 5.0) Afwezig      

    Diedrich Walter       (1600N)( 3.5) Afwezig      

    Jaquet Renier         (1924N)( 4.5) Afwezig      

    Matthijs Kris         (1820N)( 0.0) Afwezig      

    Op 'T Hoog Joost      (1781N)( 5.0) Afwezig      

    Snoeck Gino           (1678N)( 3.5) Afwezig      

    Snoeck Sarah          (1712N)( 5.0) Afwezig      

    Ulburghs Piet         (1669N)( 0.5) Afwezig      

    Van De Putte Ben      (1779N)( 4.0) Afwezig      

    Van Heghe Isabelle    (1161N)( 3.0) Afwezig      

    Vanderwaeren Serge    (2124N)( 6.0) Afwezig      

    Vangenechten Bas      (   0 )( 1.0) Afwezig      

(Go to Top)

Ronde 7 (14-08-2018)

  1 Ringoir Tanguy        (2531N)( 7.5) ½-½  Bosboom Manuel        (2397N)( 7.0)

  2 Van Der Stricht Geert (2337N)( 7.0) 1-0  Hennipman Rene        (2070N)( 6.0)

  3 Van Akkeren Arno      (2074N)( 6.5) ½-½  Okhotnik Vladimir     (2399N)( 6.5)

  4 Claesen Pieter        (2311N)( 6.5) 1-0  Van Amerongen Arjen   (2020N)( 5.5)

  5 Stuer Marc            (2069N)( 5.0) ½-½  Goormachtigh Johan    (2173N)( 7.0)

  6 Van Veelen Jouke      (2040N)( 6.0) 1-0  Middelhoven Hein      (2164N)( 5.5)

  7 Verlinden Robijn      (1994N)( 5.0) 0-1  Becx César            (2102N)( 6.5)

  8 De Weird Matthias     (1958N)( 5.0) ½-½  Lavrenov Yuli         (2074N)( 6.5)

  9 Schalkx Johnny        (2179N)( 6.5) 1-0  Hakvoort Elco         (1987N)( 4.5)

 10 Clijsen Mark          (2118N)( 5.5) 1-0  Verbruggen Samuel     (1973N)( 6.0)

 11 Vermeiren Bart        (1982N)( 5.0) 0-1  Vreugdenhil Frans     (2062N)( 5.5)

 12 Passchyn Maarten      (2056N)( 5.5) 1-0  Beukenhorst Edo       (1967N)( 5.0)

 13 Geboers Jimmy         (1873N)( 5.5) ½-½  Van Herck Marcel      (2055N)( 6.5)

 14 Saligo Luc            (2050N)( 6.0) 1-0  Mouhsine Rachid       (1673N)( 5.0)

 15 Devriese Johan        (2024N)( 5.5) 1-0  Da Ces Philippe       (1956N)( 5.5)

 16 Descamps Stijn        (1990N)( 5.0) ½-½  Denys Frank           (1911N)( 4.5)

 17 Vroombout Enrico      (2135N)( 6.5) 1-0  Boonstra Jasper       (1836N)( 4.5)

 18 Vanhauwaert Kurt      (1835N)( 4.0) 0-1  Vanderwaeren Serge    (2124N)( 6.0)

 19 Tomme Lowie           (2072N)( 6.5) 1-0  Van Der Straeten Lieve(1825N)( 5.0)

 20 Van Amerongen Peggy   (1999N)( 4.5) 0-1  De Geest Hannes       (1719N)( 5.0)

 21 Van Der Stricht Jan   (1820N)( 5.0) ½-½  De Buck Valere        (1971N)( 5.0)

 22 Mannaert Erwin        (1963N)( 5.0) 1-0  Debucke Jolan         (1590N)( 5.0)

 23 Van Nie Jonathan      (1926N)( 5.5) ½-½  Pauwels Rudi          (1799N)( 4.5)

 24 Op 'T Hoog Joost      (1781N)( 5.0) ½-½  Willockx Ritsaart     (1925N)( 4.5)

 25 Gulieva Karina        (1496N)( 4.5) 0-1  Colin Peter           (1914N)( 5.0)

 26 Temmerman Hans        (1758N)( 3.5) 0-1  Kanis Sierk           (1860N)( 5.5)

 27 Achtergaele Koen      (2081N)( 6.0) 1-0  De Vroe Philip        (1767N)( 4.5)

 28 Lemmens Philip        (1985N)( 5.0) 1-0  Robinson Roland       (1794N)( 4.5)

 29 Gabriels Antoon       (1827N)( 4.0) ½-½  Korte Markus          (1981N)( 5.0)

 30 Debrouwere Jeroen     (1941N)( 3.0) 0-1  Desinte David         (1763N)( 5.5)

 31 Pletinckx Eddy        (1796N)( 4.0) 0-1  Jaquet Renier         (1924N)( 4.5)

 32 Claudon Andreas       (1779N)( 5.0) 1-0  Van Bunderen Gert     (1905N)( 4.0)

 33 Moens Patrick         (1886N)( 5.0) 0-1  Snoeck Sarah          (1712N)( 5.0)

 34 De Simpelaere Freddy  (1659N)( 4.5) ½-½  Vanhee Freddy         (1883N)( 5.5)

 35 Ringoir Guy           (1858N)( 5.5) 1-0  Dreelinck Adriaan     (1695N)( 4.0)

 36 Eeman Koen            (1490N)( 4.5) ½-½  Roos Frank            (1831N)( 5.0)

 37 De True Toon          (1829N)( 5.0) ½-½  Lallemand Paul        (1655N)( 4.0)

 38 Lambrechts Luk        (1546N)( 4.5) ½-½  Van Puyvelde Stijn    (1828N)( 4.5)

 39 Van Vuurde Rob        (1727N)( 3.0) ½-½  Matthys Johan         (1589N)( 3.5)

 40 Bultijnck Kristoff    (1510N)( 4.5) 0-1  Chung Choong Lon Marc (1802N)( 5.0)

 41 Dreelinck Jacob       (1524N)( 4.0) 0-1  Bauwens Steven        (1801N)( 5.5)

 42 Vandevelde Luc        (1502N)( 3.5) 0-1  Werkhoven Maarten     (1747N)( 4.5)

 43 Verlinden Patrick     (1713N)( 4.5) ½-½  Boom Harrie           (1586N)( 4.0)

 44 Van Driessche Filiep  (1701N)( 4.5) 1-0  Jonckers Marie-Jeanne (1492N)( 3.0)

 45 Konijn Piet           (1668N)( 5.0) ½-½  Bonnaffe Xavier       (1468N)( 3.5)

 46 Hakvoort Remy         (1666N)( 4.5) 1-0  Van Steen Guido       (1373N)( 3.5)

 47 Van Nie Pjotr         (1650N)( 4.5) 1-0  Debucke Ruben         ( 996N)( 2.5)

 48 De Wit Han            (1603N)( 4.0) ½-½  Pollet Pepijn         (   0 )( 4.0)

 49 Stroobant Pieter      (1482N)( 4.0) 0-1  Diedrich Walter       (1600N)( 3.5)

 50 Victor Julian         (1377N)( 3.5) ½-½  Vanhellemont Philippe (1771N)( 3.0)

 51 Van Der Voorde Sonja  (1405N)( 3.0) ½-½  Snoeck Gino           (1678N)( 3.5)

 52 De Keyser Eric        (1150N)( 2.0) 0-1  Valks Henny           (1536N)( 4.0)

 53 Yperman Jeffrey       (1535N)( 3.5) ½-½  Huysman Robert        (1447N)( 4.0)

 54 Geerinckx Bernard     (1521N)( 3.0) 1-0  Evens Joris           (1393N)( 3.5)

 55 Van De Kelder Yves    (1508N)( 3.5) ½-½  Deschuyteneer Lucien  (1378N)( 3.5)

 56 Ghislain Jean-Pierre  (1452N)( 3.0) 1-0  D'Elia Michele        (1376N)( 4.0)

 57 Haverbeke Jean-Pierre (1518N)( 3.0) 1-0  Lefebvre Willy        (1439N)( 3.5)

 58 Matthijs Luc          (1510N)( 3.5) 1-0  Brands Rene           (1425N)( 3.0)

 59 Dutre Wonder          (   0 )( 2.5) ½-½  Lequy Cedric          (1442N)( 3.0)

 60 Lauwers Timo          (1166N)( 1.5) 0-1  Recloux Georges       (1402N)( 3.0)

 61 Beukenhorst Gabriel   (1150N)( 2.0) ½-½  Deschuyteneer Willy   (1339N)( 2.5)

 62 Lehaire Philippe      (1150N)( 2.5) 0-1  Drossart Julien       (1241N)( 2.5)

 63 Lauwers Brent         (1144N)( 2.0) Bye

    Bianchi Guillaume     (2071N)( 1.0) Afwezig      

    Cant Gert             (1464N)( 3.5) Afwezig      

    Eijk Yuri             (1952N)( 5.5) Afwezig      

    Hock Diego            (1957N)( 4.5) Afwezig      

    Matthijs Kris         (1820N)( 0.0) Afwezig      

    Ooghe Jean-Marie      (1808N)( 5.0) Afwezig      

    Pittomvils Yannick    (   0 )( 2.0) Afwezig      

    Ulburghs Piet         (1669N)( 0.5) Afwezig      

    Van De Putte Ben      (1779N)( 4.0) Afwezig      

    Van De Wynkele Herman (2043N)( 5.0) Afwezig      

    Van Heghe Isabelle    (1161N)( 3.0) Afwezig      

    Vangenechten Bas      (   0 )( 1.0) Afwezig      

    Vardanyan Hacob       (1631N)( 3.5) Afwezig      

    Vardanyan Youri       (   0 )( 1.5) Afwezig      

(Go to Top)

Ronde 8 (15-08-2018)

  1 Bosboom Manuel        (2397N)( 7.0) ½-½  Van Der Stricht Geert (2337N)( 7.0)

  2 Becx César            (2102N)( 6.5) 0-1  Ringoir Tanguy        (2531N)( 7.5)

  3 Van Veelen Jouke      (2040N)( 6.0) ½-½  Claesen Pieter        (2311N)( 6.5)

  4 Okhotnik Vladimir     (2399N)( 6.5) 1-0  Stuer Marc            (2069N)( 5.0)

  5 Schalkx Johnny        (2179N)( 6.5) 1-0  Passchyn Maarten      (2056N)( 5.5)

  6 Hennipman Rene        (2070N)( 6.0) 0-1  Goormachtigh Johan    (2173N)( 7.0)

  7 Vreugdenhil Frans     (2062N)( 5.5) ½-½  Clijsen Mark          (2118N)( 5.5)

  8 Lavrenov Yuli         (2074N)( 6.5) 1-0  Saligo Luc            (2050N)( 6.0)

  9 Van Akkeren Arno      (2074N)( 6.5) 1-0  De Weird Matthias     (1958N)( 5.0)

 10 Middelhoven Hein      (2164N)( 5.5) 1-0  Devriese Johan        (2024N)( 5.5)

 11 Denys Frank           (1911N)( 4.5) 0-1  Vroombout Enrico      (2135N)( 6.5)

 12 Vanderwaeren Serge    (2124N)( 6.0) ½-½  Geboers Jimmy         (1873N)( 5.5)

 13 Colin Peter           (1914N)( 5.0) 0-1  Tomme Lowie           (2072N)( 6.5)

 14 Van Herck Marcel      (2055N)( 6.5) 1-0  Mannaert Erwin        (1963N)( 5.0)

 15 Van Amerongen Arjen   (2020N)( 5.5) ½-½  Eijk Yuri             (1952N)( 5.5)

 16 Kanis Sierk           (1860N)( 5.5) 1-0  Verlinden Robijn      (1994N)( 5.0)

 17 De Geest Hannes       (1719N)( 5.0) ½-½  Descamps Stijn        (1990N)( 5.0)

 18 Willockx Ritsaart     (1925N)( 4.5) 0-1  Achtergaele Koen      (2081N)( 6.0)

 19 Van De Wynkele Herman (2043N)( 5.0) ½-½  Ringoir Guy           (1858N)( 5.5)

 20 Hakvoort Elco         (1987N)( 4.5) ½-½  Van Der Stricht Jan   (1820N)( 5.0)

 21 Jaquet Renier         (1924N)( 4.5) 0-1  Lemmens Philip        (1985N)( 5.0)

 22 Snoeck Sarah          (1712N)( 5.0) ½-½  Vermeiren Bart        (1982N)( 5.0)

 23 Verbruggen Samuel     (1973N)( 6.0) 1-0  Ooghe Jean-Marie      (1808N)( 5.0)

 24 Pauwels Rudi          (1799N)( 4.5) 0-1  De Buck Valere        (1971N)( 5.0)

 25 Beukenhorst Edo       (1967N)( 5.0) 1-0  Op 'T Hoog Joost      (1781N)( 5.0)

 26 Desinte David         (1763N)( 5.5) ½-½  Hock Diego            (1957N)( 4.5)

 27 Da Ces Philippe       (1956N)( 5.5) ½-½  Claudon Andreas       (1779N)( 5.0)

 28 Mouhsine Rachid       (1673N)( 5.0) 0-1  Van Nie Jonathan      (1926N)( 5.5)

 29 Werkhoven Maarten     (1747N)( 4.5) 1-0  Van Amerongen Peggy   (1999N)( 4.5)

 30 Korte Markus          (1981N)( 5.0) 1-0  Temmerman Hans        (1758N)( 3.5)

 31 Vanhee Freddy         (1883N)( 5.5) 1-0  Van Driessche Filiep  (1701N)( 4.5)

 32 Boonstra Jasper       (1836N)( 4.5) 0-1  Hakvoort Remy         (1666N)( 4.5)

 33 Lallemand Paul        (1655N)( 4.0) ½-½  Vanhauwaert Kurt      (1835N)( 4.0)

 34 Roos Frank            (1831N)( 5.0) 1-0  Van Nie Pjotr         (1650N)( 4.5)

 35 Diedrich Walter       (1600N)( 3.5) 0-1  De True Toon          (1829N)( 5.0)

 36 Van Puyvelde Stijn    (1828N)( 4.5) ½-½  De Simpelaere Freddy  (1659N)( 4.5)

 37 Debucke Jolan         (1590N)( 5.0) ½-½  Gabriels Antoon       (1827N)( 4.0)

 38 Van Der Straeten Lieve(1825N)( 5.0) 1-0  Matthys Johan         (1589N)( 3.5)

 39 Chung Choong Lon Marc (1802N)( 5.0) 1-0  Gulieva Karina        (1496N)( 4.5)

 40 Bauwens Steven        (1801N)( 5.5) 1-0  Lambrechts Luk        (1546N)( 4.5)

 41 Konijn Piet           (1668N)( 5.0) 1-0  Debrouwere Jeroen     (1941N)( 3.0)

 42 Van Bunderen Gert     (1905N)( 4.0) 1-0  De Wit Han            (1603N)( 4.0)

 43 Boom Harrie           (1586N)( 4.0) 0-1  Moens Patrick         (1886N)( 5.0)

 44 Valks Henny           (1536N)( 4.0) 0-1  Pletinckx Eddy        (1796N)( 4.0)

 45 Robinson Roland       (1794N)( 4.5) 1-0  Geerinckx Bernard     (1521N)( 3.0)

 46 De Vroe Philip        (1767N)( 4.5) ½-½  Victor Julian         (1377N)( 3.5)

 47 Pollet Pepijn         (   0 )( 4.0) 1-0  Van Vuurde Rob        (1727N)( 3.0)

 48 Bonnaffe Xavier       (1468N)( 3.5) 0-1  Verlinden Patrick     (1713N)( 4.5)

 49 Dreelinck Adriaan     (1695N)( 4.0) 1-0  Ghislain Jean-Pierre  (1452N)( 3.0)

 50 Vanhellemont Philippe (1771N)( 3.0) ½-½  Van Der Voorde Sonja  (1405N)( 3.0)

 51 Snoeck Gino           (1678N)( 3.5) ½-½  Stroobant Pieter      (1482N)( 4.0)

 52 Jonckers Marie-Jeanne (1492N)( 3.0) 0-1  Yperman Jeffrey       (1535N)( 3.5)

 53 Huysman Robert        (1447N)( 4.0) ½-½  Dreelinck Jacob       (1524N)( 4.0)

 54 Recloux Georges       (1402N)( 3.0) ½-½  Haverbeke Jean-Pierre (1518N)( 3.0)

 55 Deschuyteneer Lucien  (1378N)( 3.5) 0-1  Matthijs Luc          (1510N)( 3.5)

 56 Van Steen Guido       (1373N)( 3.5) 0-1  Bultijnck Kristoff    (1510N)( 4.5)

 57 Drossart Julien       (1241N)( 2.5) 0-1  Van De Kelder Yves    (1508N)( 3.5)

 58 Debucke Ruben         ( 996N)( 2.5) 0-1  Vandevelde Luc        (1502N)( 3.5)

 59 Van De Putte Ben      (1779N)( 4.0) 1-0  Deschuyteneer Willy   (1339N)( 2.5)

 60 Lequy Cedric          (1442N)( 3.0) 1-0  Van Heghe Isabelle    (1161N)( 3.0)

 61 Evens Joris           (1393N)( 3.5) 1-0  Dutre Wonder          (   0 )( 2.5)

 62 D'Elia Michele        (1376N)( 4.0) 1-0  Pittomvils Yannick    (   0 )( 2.0)

 63 Lefebvre Willy        (1439N)( 3.5) 1-0  De Keyser Eric        (1150N)( 2.0)

 64 Brands Rene           (1425N)( 3.0) ½-½  Beukenhorst Gabriel   (1150N)( 2.0)

 65 Lauwers Timo          (1166N)( 1.5) ½-½  Lauwers Brent         (1144N)( 2.0)

 66 Lehaire Philippe      (1150N)( 2.5) Bye

    Bianchi Guillaume     (2071N)( 1.0) Afwezig      

    Cant Gert             (1464N)( 3.5) Afwezig      

    Eeman Koen            (1490N)( 4.5) Afwezig      

    Matthijs Kris         (1820N)( 0.0) Afwezig      

    Ulburghs Piet         (1669N)( 0.5) Afwezig      

    Vangenechten Bas      (   0 )( 1.0) Afwezig      

    Vardanyan Hacob       (1631N)( 3.5) Afwezig      

    Vardanyan Youri       (   0 )( 1.5) Afwezig      

(Go to Top)

Ronde 9 (15-08-2018)

  1 Ringoir Tanguy        (2531N)( 7.5) ½-½  Okhotnik Vladimir     (2399N)( 6.5)

  2 Claesen Pieter        (2311N)( 6.5) ½-½  Bosboom Manuel        (2397N)( 7.0)

  3 Van Der Stricht Geert (2337N)( 7.0) ½-½  Schalkx Johnny        (2179N)( 6.5)

  4 Goormachtigh Johan    (2173N)( 7.0) 1-0  Van Veelen Jouke      (2040N)( 6.0)

  5 Lavrenov Yuli         (2074N)( 6.5) ½-½  Van Akkeren Arno      (2074N)( 6.5)

  6 Tomme Lowie           (2072N)( 6.5) 1-0  Middelhoven Hein      (2164N)( 5.5)

  7 Vroombout Enrico      (2135N)( 6.5) 1-0  Vreugdenhil Frans     (2062N)( 5.5)

  8 Clijsen Mark          (2118N)( 5.5) 0-1  Van Herck Marcel      (2055N)( 6.5)

  9 Kanis Sierk           (1860N)( 5.5) 0-1  Becx César            (2102N)( 6.5)

 10 Descamps Stijn        (1990N)( 5.0) 0-1  Vanderwaeren Serge    (2124N)( 6.0)

 11 Achtergaele Koen      (2081N)( 6.0) 1-0  Lemmens Philip        (1985N)( 5.0)

 12 De Buck Valere        (1971N)( 5.0) 0-1  Hennipman Rene        (2070N)( 6.0)

 13 Stuer Marc            (2069N)( 5.0) 0-1  Verbruggen Samuel     (1973N)( 6.0)

 14 Eijk Yuri             (1952N)( 5.5) ½-½  Passchyn Maarten      (2056N)( 5.5)

 15 Saligo Luc            (2050N)( 6.0) 1-0  De Geest Hannes       (1719N)( 5.0)

 16 Devriese Johan        (2024N)( 5.5) ½-½  Geboers Jimmy         (1873N)( 5.5)

 17 Van Nie Jonathan      (1926N)( 5.5) ½-½  Van Amerongen Arjen   (2020N)( 5.5)

 18 De True Toon          (1829N)( 5.0) ½-½  Van De Wynkele Herman (2043N)( 5.0)

 19 Verlinden Robijn      (1994N)( 5.0) ½-½  Roos Frank            (1831N)( 5.0)

 20 Ringoir Guy           (1858N)( 5.5) 1-0  Hakvoort Elco         (1987N)( 4.5)

 21 Vermeiren Bart        (1982N)( 5.0) ½-½  Van Der Straeten Lieve(1825N)( 5.0)

 22 Van Der Stricht Jan   (1820N)( 5.0) ½-½  Korte Markus          (1981N)( 5.0)

 23 Mannaert Erwin        (1963N)( 5.0) ½-½  Chung Choong Lon Marc (1802N)( 5.0)

 24 Hock Diego            (1957N)( 4.5) 0-1  Bauwens Steven        (1801N)( 5.5)

 25 Werkhoven Maarten     (1747N)( 4.5) 0-1  Da Ces Philippe       (1956N)( 5.5)

 26 Claudon Andreas       (1779N)( 5.0) ½-½  Colin Peter           (1914N)( 5.0)

 27 Desinte David         (1763N)( 5.5) 1-0  Denys Frank           (1911N)( 4.5)

 28 Hakvoort Remy         (1666N)( 4.5) 0-1  Vanhee Freddy         (1883N)( 5.5)

 29 Snoeck Sarah          (1712N)( 5.0) ½-½  Willockx Ritsaart     (1925N)( 4.5)

 30 Jaquet Renier         (1924N)( 4.5) ½-½  Robinson Roland       (1794N)( 4.5)

 31 Op 'T Hoog Joost      (1781N)( 5.0) 1-0  Van Bunderen Gert     (1905N)( 4.0)

 32 Moens Patrick         (1886N)( 5.0) 1-0  Dreelinck Adriaan     (1695N)( 4.0)

 33 Vanhauwaert Kurt      (1835N)( 4.0) 0-1  Mouhsine Rachid       (1673N)( 5.0)

 34 Verlinden Patrick     (1713N)( 4.5) ½-½  Van Puyvelde Stijn    (1828N)( 4.5)

 35 Gabriels Antoon       (1827N)( 4.0) 0-1  Konijn Piet           (1668N)( 5.0)

 36 Ooghe Jean-Marie      (1808N)( 5.0) 1-0  Lallemand Paul        (1655N)( 4.0)

 37 De Simpelaere Freddy  (1659N)( 4.5) ½-½  Pauwels Rudi          (1799N)( 4.5)

 38 Pletinckx Eddy        (1796N)( 4.0) 0-1  Debucke Jolan         (1590N)( 5.0)

 39 Van Amerongen Peggy   (1999N)( 4.5) 1-0  Pollet Pepijn         (   0 )( 4.0)

 40 Boonstra Jasper       (1836N)( 4.5) 1-0  Yperman Jeffrey       (1535N)( 3.5)

 41 Matthijs Luc          (1510N)( 3.5) 0-1  De Vroe Philip        (1767N)( 4.5)

 42 Temmerman Hans        (1758N)( 3.5) 0-1  Bultijnck Kristoff    (1510N)( 4.5)

 43 Van Driessche Filiep  (1701N)( 4.5) 1-0  Van De Kelder Yves    (1508N)( 3.5)

 44 Van Nie Pjotr         (1650N)( 4.5) 1-0  Vandevelde Luc        (1502N)( 3.5)

 45 Gulieva Karina        (1496N)( 4.5) 1-0  Diedrich Walter       (1600N)( 3.5)

 46 Matthys Johan         (1589N)( 3.5) 0-1  Eeman Koen            (1490N)( 4.5)

 47 Lambrechts Luk        (1546N)( 4.5) 1-0  Victor Julian         (1377N)( 3.5)

 48 Haverbeke Jean-Pierre (1518N)( 3.0) 0-1  Van De Putte Ben      (1779N)( 4.0)

 49 Stroobant Pieter      (1482N)( 4.0) 1-0  Vanhellemont Philippe (1771N)( 3.0)

 50 Van Vuurde Rob        (1727N)( 3.0) 0-1  Huysman Robert        (1447N)( 4.0)

 51 Snoeck Gino           (1678N)( 3.5) ½-½  Bonnaffe Xavier       (1468N)( 3.5)

 52 De Wit Han            (1603N)( 4.0) 1-0  Lequy Cedric          (1442N)( 3.0)

 53 Van Der Voorde Sonja  (1405N)( 3.0) 0-1  Boom Harrie           (1586N)( 4.0)

 54 Ghislain Jean-Pierre  (1452N)( 3.0) 0-1  Valks Henny           (1536N)( 4.0)

 55 Dreelinck Jacob       (1524N)( 4.0) 1-0  Recloux Georges       (1402N)( 3.0)

 56 Geerinckx Bernard     (1521N)( 3.0) 0-1  D'Elia Michele        (1376N)( 4.0)

 57 Jonckers Marie-Jeanne (1492N)( 3.0) ½-½  Evens Joris           (1393N)( 3.5)

 58 Lauwers Timo          (1166N)( 1.5) 0-1  Cant Gert             (1464N)( 3.5)

 59 Drossart Julien       (1241N)( 2.5) 0-1  Lefebvre Willy        (1439N)( 3.5)

 60 Debucke Ruben         ( 996N)( 2.5) 0-1  Deschuyteneer Lucien  (1378N)( 3.5)

 61 De Keyser Eric        (1150N)( 2.0) 0-1  Brands Rene           (1425N)( 3.0)

 62 Deschuyteneer Willy   (1339N)( 2.5) ½-½  Lehaire Philippe      (1150N)( 2.5)

 63 Beukenhorst Gabriel   (1150N)( 2.0) 0-1  Van Heghe Isabelle    (1161N)( 3.0)

 64 Lauwers Brent         (1144N)( 2.0) ½-½  Dutre Wonder          (   0 )( 2.5)

 65 Van Steen Guido       (1373N)( 3.5) Bye

    Beukenhorst Edo       (1967N)( 5.0) Afwezig      

    Bianchi Guillaume     (2071N)( 1.0) Afwezig      

    De Weird Matthias     (1958N)( 5.0) Afwezig      

    Debrouwere Jeroen     (1941N)( 3.0) Afwezig      

    Matthijs Kris         (1820N)( 0.0) Afwezig      

    Pittomvils Yannick    (   0 )( 2.0) Afwezig      

    Ulburghs Piet         (1669N)( 0.5) Afwezig      

    Vangenechten Bas      (   0 )( 1.0) Afwezig      

    Vardanyan Hacob       (1631N)( 3.5) Afwezig      

    Vardanyan Youri       (   0 )( 1.5) Afwezig      

(Go to Top)

 

Amerikaanse klassering

 

Naam

ELO

Ptn

Prest

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

R8

R9

Vsch

Res

S B

AROC

Win

1

Ringoir Tanguy (GM)

2531

7.5

2496

85W +

54Z +

14W +

6Z =

3W +

4Z +

2W =

10Z +

5W =

0.0

0.0

0.00

0

0

2

Bosboom Manuel (IM)

2397

7.0

2429

52W +

55Z +

38W +

9Z =

6W +

5Z +

1Z =

3W =

11Z =

39.0

0.0

0.00

0

0

3

Van Der Stricht Geert (IM)

2337

7.0

2355

53Z +

34W +

20Z +

35W +

1Z -

33Z +

15W +

2Z =

6W =

38.5

0.0

0.00

0

0

4

Goormachtigh Johan (FM)

2173

7.0

2321

29W +

65Z +

17W +

5Z =

9W +

1W -

35Z =

15Z +

14W +

36.5

0.0

0.00

0

0

5

Okhotnik Vladimir (GM)

2399

6.5

2308

72Z +

71W +

41Z +

4W =

36Z +

2W -

7Z =

35W +

1Z =

36.0

0.0

0.00

0

0

6

Schalkx Johnny (*)

2179

6.5

2273

75Z +

28W +

63Z +

1W =

2Z -

37Z =

61W +

24W +

3Z =

34.5

0.0

0.00

0

0

7

Van Akkeren Arno

2074

6.5

2150

48W +

25Z =

83W +

61Z =

45W +

21Z =

5W =

37W +

8Z =

34.0

0.0

0.00

0

0

8

Lavrenov Yuli (*)

2074

6.5

2096

106Z =

92W +

69Z +

36W =

39Z +

14W =

37Z =

16W +

7W =

33.5

0.0

0.00

0

0

9

Vroombout Enrico

2135

6.5

2155

40W +

43Z +

30W +

2W =

4Z -

38Z -

66W +

62Z +

33W +

33.0

---

34.50

0

0

10

Becx César (FM)

2102

6.5

2137

77Z +

62W -

75Z +

49W +

16Z +

35W =

38Z +

1W -

25Z +

33.0

---

33.50

0

0

11

Claesen Pieter (IM)

2311

6.5

2250

114W +

26Z =

112W +

25Z +

...

...

21W +

14Z =

2W =

30.5

0.0

0.00

0

0

12

Van Herck Marcel (*)

2055

6.5

2063

86W =

...

119Z +

82W =

64Z +

36W =

27Z =

44W +

22Z +

26.0

0.0

0.00

0

0

13

Tomme Lowie (*)

2072

6.5

2114

...

...

80W =

58Z +

83W =

66Z =

42W +

43Z +

23W +

20.0

0.0

0.00

0

0

14

Van Veelen Jouke

2040

6.0

2148

100Z +

51W +

1Z -

46W +

97Z +

8Z =

23W +

11W =

4Z -

34.0

0.0

0.00

0

0

15

Hennipman Rene

2070

6.0

2111

76Z +

49W +

36Z -

30W +

113Z +

20W +

3Z -

4W -

54Z +

33.0

0.0

0.00

0

0

16

Saligo Luc (*)

2050

6.0

2008

74Z +

32W +

62Z +

...

10W -

26Z =

48W +

8Z -

40W +

30.0

0.0

0.00

0

0

17

Verbruggen Samuel (*)

1973

6.0

1977

103Z +

70W +

4Z -

97W -

100Z +

32W +

22Z -

57W +

35Z +

29.0

0.0

0.00

0

0

18

Achtergaele Koen

2081

6.0

1922

87W +

30Z -

29W -

90Z =

89W +

72Z =

75W +

65Z +

50W +

25.0

0.0

0.00

0

0

19

Vanderwaeren Serge (FM)

2124

6.0

2004

70Z -

115W +

53Z +

113W =

...

...

82Z +

27W =

36Z +

23.0

0.0

0.00

0

0

20

Devriese Johan

2024

5.5

2010

47W +

68Z +

3W -

31Z +

40W +

15Z -

26W +

23Z -

27W =

31.5

---

28.25

1969

0

21

Van Amerongen Arjen

2020

5.5

1989

102Z +

84W =

27Z +

39W =

47Z +

7W =

11Z -

34W =

28Z =

31.5

---

28.25

1942

0

22

Clijsen Mark

2118

5.5

1983

59W +

83Z =

25W -

88Z +

65W +

62Z =

17W +

33Z =

12W -

30.0

0.0

0.00

0

0

23

Middelhoven Hein

2164

5.5

2008

97Z =

106W +

113Z -

84W +

69Z +

63W +

14Z -

20W +

13Z -

29.5

0.0

0.00

0

0

24

Passchyn Maarten (*)

2056

5.5

1972

60Z +

27W =

82Z =

42W -

56W +

83Z +

55W +

6Z -

34Z =

29.0

---

29.50

0

0

25

Kanis Sierk

1860

5.5

2022

105Z +

7W =

22Z +

11W -

63Z -

70W +

97Z +

38W +

10W -

29.0

---

24.75

0

0

26

Da Ces Philippe (*)

1956

5.5

1918

81Z +

11W =

97Z =

29W =

67Z +

16W =

20Z -

53W =

80Z +

28.5

0.0

0.00

0

0

27

Geboers Jimmy (*)

1873

5.5

1975

96W +

24Z =

21W -

48Z =

86W +

45Z +

12W =

19Z =

20Z =

28.0

0.0

0.00

0

0

28

Van Nie Jonathan

1926

5.5

1851

89W +

6Z -

78W +

40Z -

94W +

47Z =

64W =

48Z +

21W =

27.0

0.0

0.00

0

0

29

Desinte David (*)

1763

5.5

2011

4Z -

120W +

18Z +

26Z =

34W =

39W -

113Z +

71W =

62W +

25.5

---

26.75

0

0

30

Vanhee Freddy (*)

1883

5.5

1852

110Z +

18W +

9Z -

15Z -

48W -

93W +

78Z =

77W +

76Z +

25.5

---

26.00

0

0

31

Bauwens Steven

1801

5.5

1800

136Z +

45W +

35Z -

20W -

81Z =

67W -

91Z +

73W +

71Z +

25.5

---

25.00

0

0

32

Ringoir Guy (*)

1858

5.5

1836

129W +

16Z -

47W -

101W +

111Z +

17Z -

87W +

41Z =

61W +

25.0

0.0

0.00

0

0

33

Vreugdenhil Frans

2062

5.5

2095

...

86Z +

...

66W +

42Z +

3W -

39Z +

22W =

9Z -

23.0

---

27.25

2039

0

34

Eijk Yuri

1952

5.5

1992

109W +

3Z -

...

74W +

29Z =

85W +

...

21Z =

24W =

23.0

---

27.25

1937

0

35

Stuer Marc (*)

2069

5.0

2073

78W +

66Z +

31W +

3Z -

61W +

10Z =

4W =

5Z -

17W -

32.5

0.0

0.00

0

0

36

Descamps Stijn (*)

1990

5.0

2014

90W +

57Z +

15W +

8Z =

5W -

12Z =

62W =

40Z =

19W -

31.5

0.0

0.00

0

0

37

De Weird Matthias (*)

1958

5.0

1980

67Z =

99W +

64Z =

85W +

41Z +

6W =

8W =

7Z -

...

30.5

0.0

0.00

0

0

38

Verlinden Robijn (*)

1994

5.0

1973

73Z +

46W +

2Z -

64W =

82Z +

9W +

10W -

25Z -

56W =

29.5

0.0

0.00

0

0

39

Vermeiren Bart (*)

1982

5.0

1891

115Z +

64W =

58W +

21Z =

8W -

29Z +

33W -

59Z =

42W =

28.5

0.0

0.00

0

0

40

De Geest Hannes

1719

5.0

1983

9Z -

116W +

50Z +

28W +

20Z -

44W =

63Z +

36W =

16Z -

27.0

0.0

0.00

0

0

41

Van De Wynkele Herman (*)

2043

5.0

1936

98W +

56Z +

5W -

57Z +

37W -

42Z =

...

32W =

51Z =

26.5

---

27.50

0

0

42

Van Der Straeten Lieven (*)

1825

5.0

1906

132Z +

63W -

73Z +

24Z +

33W -

41W =

13Z -

102W +

39Z =

26.5

---

20.75

1919

0

43

Colin Peter (*)

1914

5.0

1773

116Z +

9W -

76Z +

47W -

73Z +

97W =

67Z +

13W -

53Z =

26.5

---

20.75

1755

0

44

Mannaert Erwin (*)

1963

5.0

1763

101W =

93Z =

87W =

70Z +

52W =

40Z =

47W +

12Z -

58W =

26.0

---

23.75

0

0

45

Korte Markus

1981

5.0

1845

118W +

31Z -

59W +

94Z +

7Z -

27W -

84Z =

97W +

46Z =

26.0

---

23.00

0

0

46

Van Der Stricht Jan (*)

1820

5.0

1873

125W +

38Z -

90W +

14Z -

88W +

71Z =

54W =

61Z =

45W =

26.0

---

21.00

0

0

47

Debucke Jolan (*)

1590

5.0

1871

20Z -

133W +

32Z +

43Z +

21W -

28W =

44Z -

84W =

85Z +

25.0

0.0

0.00

0

0

48

Mouhsine Rachid

1673

5.0

1918

7Z -

129W +

71Z =

27W =

30Z +

113W +

16Z -

28W -

82Z +

24.5

0.0

0.00

0

0

49

Moens Patrick (*)

1886

5.0

1826

107W +

15Z -

98W +

10Z -

53W +

61Z -

59W -

88Z +

87W +

24.0

---

22.00

0

0

50

Lemmens Philip (*)

1985

5.0

1779

91W +

112Z -

40W -

103Z =

90W +

75Z =

72W +

69Z +

18Z -

24.0

---

21.50

0